Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért olyan hihetetlen, hogy...

Miért olyan hihetetlen, hogy nem a fiúknak, nem a többi lánynak, hanem magamnak akarok tetszeni?

Figyelt kérdés

Azért sminkelek, azért öltözködöm úgy, ahogy, azért hordom a hajam úgy, ahogy, mert nekem így tetszik.


Anyám viszont állandóan beszól, hogy minek megyek fodrászhoz, kinek akarok tetszeni?

Ne rúzsozzam a számat, mert azt a fiúk utálják.

Ne ilyen színű táskám legyen, mert a lány osztálytársaimnak nincs ilyen és ki fognak közösíteni.

Hát úúúristen...


Mindent azért csinálok, hogy magamnak tetszek. Először is, a többi lány véleménye nem érdekel, másodszor meg, ha egy fiúnak megtetszem, akkor az azért legyen, mert olyan vagyok, amilyen, nem?


19/L


2015. febr. 13. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, elsősorban magadnak kell tetszened, furcsa az anyukád, jól teszed. Azt hordd amiben jól érzed magad. A jó közérzet fontosabb, mint mások véleménye, így a kisugárzásod is elégedettebb lesz, amitől vonzóbb leszel mások számára. A diszkomfort érzetet tudat alatt mások is megérzik ugyanis.
2015. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Detto így vagyok ezzel én is
2015. febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, pár év, és nemcsak hivatalosan, hanem ténylegesen is felnőtt leszel, és leszokik róla. :)
2015. febr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A "magadnak tetszes" viszont ugyanugy a környezetből ered. Ha a fiúk atneznenek rajtad a lanyok pedig kinevetnenek nem ilyen stilusod lenne.
2015. febr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ne rúzsozzam a számat, mert azt a fiúk utálják. "


Ezt férfi létemre nem tudom hova tenni, már több barátnőm volt, aki ezért nem rúzsozta magát, és nekem kellett felvilágosítani, hogy a normális életkorban lévő férfiaknak inkább bejön, mintsem utálják. Sajnos mindenki a 12 évesekből indul ki akik rühellik h a puszi nyoma rajtuk marad. Egyébként nemtudom, van e olyan akinek nem tetszene.


Egyébként anyukádra nem kell hallgatni, minden konzervatív szülő ilyen.

2015. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt mondja, hogy "magamnak akarok tetszeni", lehet hogy el is hiszik maguknak, de a valóságban mégsem így van. Hiszen ha senki nem lát, otthon van az ember akkor nem fog kiöltözni, agyon sminkelni magát és frizurát csinálni. Tehát mégsem magának akar megfelelni, hiszen csak akkor csípi ki magát ha emberek közé megy, tehát másoknak akar megfelelni, tetszeni.
2015. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Előző!

Én -mivel sulinkban nem lehet-otthon szoktam feltenni egy kis sminket, ahol nincs senki, csak néha az Anyám...

2015. febr. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!