Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet csökkenteni a...

Hogyan lehet csökkenteni a szőrösséget?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég szőrős vagyok, és ez nagyon zavar. Csak 16 éves vagyok, és a lábam, karom máris szőrösebb mint egy felnőtt embernek, a hasam és mellkasom is tele van szőrrel, ami hála istennek még gyenge. Hogyan tudnám csökkenteni ezt a sok szőrt? Hallottam végleges szőrtelenítőről, de azt tudm, hogy nagyon drága, hallottam arról, hogy a gyantától kopik a szőr, illetve egy ‘vaniqa’ nevű szőrtelenítő krémről, ami idővel megállítja a szőr növekedését. Mit ajánlotok, van valami tippetek, hogy mit a legérdemesebb tenni? Borotválni nem szeretném, valami olyan módszert szeretnék találni, amivel csökkenthetem a szőrösségemet. Ha gondoljátok privátban is segíthettek!

2019. febr. 10. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:

A szőrtelenìtő krèmtől gyengül,èn az ujjamrol szedtem le szőrt.

Gyantázva az arcom volt,de azt tapasztaltam a krèm sokkal jobb.

N

2019. febr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szortelenito kremet felejtsd el, csak rosszat teszel vele magadnak es a borotvat is kez, mellkas, has kornyeken.

Gyanta a legjobb, bar fajdalmas de az tart a legtovabb es gyengulnis tole a szorzet. En kamasz korom ota gyantaztatok es most 27 evesen alig van szorom.

Azt nem irtad h fiu vagy e v lany, de ha lany, akkor sztem menj el hormonkepet csinaltatni, mert vszeg a hormonhaztartasod van felborulva. Utana egy jo endokrinologus hamar rendbe tesz!

2019. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!