Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Átmeneti, növésben lévő férfi...

Átmeneti, növésben lévő férfi hosszú haj hordása? Ez hülyén nézne ki?

Figyelt kérdés

Már lassan fél éve növesztem a hajam, copfban szeretném majd hordani (mindenhol növesztem, tehát nem a már-már tömeg oldalt felnyírt frizura). Már egy jó ideje zavaróan hosszú, erős, hullámos haj lévén a legjobb amit tehetek (gondolom) az az, ha valahol kettéválasztom, és oldalra hagyom lógni.

Valami ilyesmi, csak nekem elöl már sokkal hosszabb, oldalt kb ugyanaz, illetve nekem erősebbek a hullámaim.

[link]


Itthon, főként kényelmi szempontból be szoktam gumizni, azon a ponton ameddig a frufrum ér (kb fejem hátulja, fölül), azonban így oldalt, és hátul egy vonalig (ahol még nem ér föl odáig) lóg.

Így már egészen megszoktam magamat, de nem tudom mennyire nézne ki bután/hülyén/komolytalannak/nevetségesnek, ha pl. így mennék ki az utcára, vagy a suliba.


Szerintetek? Esetleg várjak inkább még vele?



2019. febr. 10. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nálam alapból a hosszú kilőve,de az még talán attól is rosszabb amit leírtál.
2019. febr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Awwh, az a kép *.*


Na jó, a kérdésre koncentrálok.

Sok mindentől függ, mennyire nézne ki jól, vagy épp hülyén, látni kéne.

A páromnak is hosszú a haja, ő csak akkor kezdte összefogni, amikor már elég hosszú volt mindenütt, nem lógtak ki felesleges tincsek (neki szintén hullámos a haja, az egyenessel kicsit könnyebb bánni).


Tudnál legalább egy képet linkelni arról, mire gondolsz, hogy van összefogva most?

Mert ha arra gondolsz, amire én is, az akinek illik, nagyon jó, viszont nem tudom láttam-e már férfit (most a mozit leszámítva :D), akinek tényleg jól nézett ki.

2019. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mint nőnek jobban tetszenek a kissé hosszabb férfi hajak. A mostani divat, hogy oldalt nincs haj, a fejük tetején meg egy ecset egyáltalán nem tetszik. A teljesen kopasz vagy max két centit egyenesen visszataszítónak találom.

Volt ismerősöm (mind férfi) akinek derékig ért a haja. Hullámos volt, látszott rajta, hogy sosem fésülte, de júl állt neki. Volt olyan aki csak egy hajráffal hátrafogta a frufruját. És volt olyan is, aki a tarkójánál copfba fogta.

Számomra igazán tetszetős kinézetek, valami különleges értéket ad a férfihoz.

22/L

2019. febr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!