Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Zselés köröm - mennyibe kerül?

Igen, tudom, könnyebb lenne megkérdezni körmöst, de még vacilálok elmenjek-e, nem tudom mennyibe kerül, mennyit kéne rászánnom. Pesten és vidéken egyaránt érdekel, ki hova jár, mennyit fizet, tud-e olyan pesti vagy zegi körmöst mondani aki szépen dolgozik? Mennyire tartós? Előre is köszi, nem vagyok benne a témában...

febr. 12. 19:02  Privát üzenet  

A válaszok
4500-6000 körül mozog az S-M méretű.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 12. 19:25 Privát üzenet
Koklerektol kezdve 3000-tol a profibb kormosokig 7000-8000ig vannak az arak. Persze lehet valaki aki 4000-ert csinalja, jobb lesz mint aki 6000-ert, de ki kell tapasztalnod, meg kell nezned a referenciakat.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 13. 09:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Épített zselés körömre levegőre száradó lakkal lakkozni?
Zselés vagy géles műkörmöt jobb választanom? Melyik bírja tovább?
Csajok! Epitett zseles mukoromnel hasznalhatok a vegen fenyzsele helyett atlaszo koromlakkot?
Szolitól besárgulhat a fehér műköröm (zselé)?
Miért marad puha és ragacsos a zselés köröm?
Zselés francia köröm díszítésére ötletek?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!