Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vegyem rá a férjemet,...

Hogyan vegyem rá a férjemet, hogy borbélyhoz menjen?

Figyelt kérdés

Hogyan vegyem rá a férjemet, hogy borbélyhoz menjen, és ne velem vágassa a haját és saját kezűleg a szakállát?


30 éve vagyunk házasok, azóta én vágom a haját, több-kevesebb sikerrel. A szakállát maga kezeli, de

mostanában el is hanyagolja, mondván, hogy nem szeret a tükörbe nézni. De hát akkor én nézzem őt ilyen rendetlenül? Olyan torzonborz :( csodálom, hogy az ismerősei, ügyfelei nem tették még szóvá. Nekem is olyan jól esne, ha egyszer egy ápolt, esetleg illatos szakállú férfiként közeledne hozzám.



2019. febr. 15. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki kupont, ajándék kártyát, amit egy barber shopban tud beváltani haj és szakáll nyírásra. Utána pedig dicsérd 1000-rel!
2019. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Támogatom az első hozzászólót! 😊
2019. febr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elsőhöz, de azért még nem írnék.

Mindkettőtök lelke is ápolásra szorulna. Gondolom a múló idő fáj neki, azért nem szeret tükörbe nézni. Ha még él a szerem, vagy legalább pislákol, akkor kedvesen tudasd ezt IS vele. Hogy érezze, a meg-megjelenő ráncok, őszes tincsek ugyanolyan kedvesek neked, mint amikor megismerkedtetek.

2019. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Mondd el neki ezt amit most leírtál
2019. febr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne vágd a haját. Majd megunja és elmegy levágatni.
2019. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!