Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudjam a férjemet...

Hogyan tudjam a férjemet rábeszélni, hogy a hidegben a nadrág alatt hordjon harisnyanadrágot?

Figyelt kérdés

Én a múltkor vettem neki egy 50 denes mikroszálas lábfej nélküli harisnyát.Nagyon meglepődött,de fölvette,és azt mondta nagyon jó,de túl nőiesnek tartja a harisnyát.Pedig azért vettem neki,mert a mackóalsót túl vastagnak találja,a pamutharisnyába meg beleizzad,és az nem vezeti el,és kint is dolgozik.Azt mondja,addig nincs gond,amíg nem látja senki mi van a nadrágja alatt,de mikor a munkahelyen kell öltöznie,akkor érezné magát kényelmetlenül.Attól tart,a fél munkahely rajta fog röhögni,amilyen lökött munkatársai vannak.De ha megyünk ketten máshová akkor minden szó nélkül felveszi.Köszönöm a válaszokat előre is.

28 éves nő.



2013. dec. 14. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem is csajos megértem
2013. dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet kapni férfi leggingset, ami nem nöi szabású.
2013. dec. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A férfiharisnyának jégeralsó a neve. Ilyet vegyél, és nem lesz ciki.
2013. dec. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
aham. Jégeralsó. Párom is hordja, neki is átöltözős munkahelye van, és nem gondolja cikinek. Mások is hordják, meg van aki harisnyát is.
2013. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

3- as! A ferfi harisnya az ferfi harisnya es nem jeger!

Mellesleg jegert a nagyapam hord!

A googleba kene talan beirni,hogy fiu harisnya es lass csodat a15-170denesig gyartanak 1994-ota nejlonharisnyat!

A kerdezonek meg annyit mondanek,hogy kerdezze meg a ferjet,hogy szerinte azok a nok akik ferfi ruhat hordanak azok mondtak mar maguknak,hogy de ferfias ruhaba vagyok!

Pelda:pucc ettermek pincercsajok,kaszino alkalmazottak mind a ketten ferfi nyakkendoben es ingben vannak!

Vagy eppen az esti hirado rendorszovivo csajok ferfi egyenruhaban rohogtetik magukat...

Vagy ne menjunk messzire,xfaktorba par adassal visszabb Krasznai enekelt egy szamot madonnatol cilinder,nadragtarto,ing,nyakkendo volt rajta! Szerintetek noies szereles volt?

Hogy ha o a tv-ben nem szegyelte magat a ferfjed a nadrag alatt hordott harisnyaba miert erzi magat kenyelmetlenul feszengve???

2013. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
vegyél neki rendes aláöltözőt, olyat amit kerékpárosok is hordanak télen. azt nyugodtan felveheti a hülye :) munkatársai előtt is
2013. dec. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle,hogy a munkatársai mit húznak a nadrág alá?
2013. dec. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is kint dolgozom,és ilyenkor számomra elképzelhetetlen a munkásnadrágom alatt a harisnyanadrág.Lábfej nélküli amit hordok,szürkében,és feketében(az a kötött bordás).Tévesen minden munkatársam cicanadrágnak hívja.Pamutból van az anyaga,zoknival lehet viselni,de mivel állandóan kint tartózkodunk,és csak délben jövünk be ebédelni egy fél órára,addig nem izzadok bele.Így is olyan meleg van az öltözőbódéban,hogy az egyik ablak résnyire van kinyitva,mivel kell egy kis levegőmozgás bent is.Nejlonharisnyát egyetlen kollégámon se láttam még,de éntőllem nyugodtan felvehetnék,mivel semmi közöm hozzá.Ők inkább a jégeralsó,meg a mackónadrág hívei,csak rajtam van pamutharisnya.Na,én is hasonló dolog miatt feszengtem,mint a férjed,hogy ki fognak e röhögni,de azt mondtam magamban:Csesszék meg,nekem ez kell!De nem történt különösebb dolog,páran mosolyogtak,de max. ennyi.Üzenem a férjednek,ne is foglalkozzon a munkatársaival,majd abbahagyják,ha nem reagál rájuk.
2013. dec. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es válaszoló!Köszi a kérdést!Már kérdeztem erről a férjemet,és azt mondta,hogy az ő munkatársai inkább melegítőnadrágot,meg azt a nagyapámféle jégergatyát hordják.A párom egyiket sem szereti,mert ha bemegy a hidegről a meleg helyiségbe,perceken belül beleizzad,és ugyanez igaz a pamutharisnyára is,ami nem vezeti el a test izzadságát.De a mikroszálas harisnya,amit vettem,az 100%-ban bejön neki,és az izzadságot is elvezeti.Eleve feketét vettem neki,de akkor is látszódik rajta,hogy nejlon.Köszi a válaszokat mégegyszer mindenkinek!
2013. dec. 15. 13:16
 10/15 anonim ***** válasza:

Most szerintetek egy ruhadarabot az anyaga alapjan hatarozzak meg,hogy noi vagy ferfi viselet?

Mert ha igen akkor azt kell mondjam,hogy ez csak erre a primitiv orszagra jellemzo mert kulfoldon ezzel mar nem foglalkoznak!

Egyebkent en csak 15den-es nejlont veszek fel,mert az pont jo a hoerzetemnek...

2013. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!