Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim szőrtelenítés. Hogyan?

Intim szőrtelenítés. Hogyan?

Figyelt kérdés

Borotválni szoktam, de nem szeretem. Túl hamar visszanő a szőr, könnyen megvágom magam vele. Epilátorral próbálkoztam,de az meg nagyon fáj (pedig más helyeken azt használom). Gyantát meg eleve nem bírja a bőröm, nagyon fáj és túl macerás. Szeretnék találni valami más alternatívát, ami kíméletes, viszont tartósabb, mint a borotva. Akármilyen tippek jöhetnek, írjatok tapasztalatokat is a termékekhez.:)

17/L



2019. febr. 16. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Gyakorlatilag minden módszert kizártál, így nem nagyon tudunk mit mondani. Ha van pénzed csináltasd meg tartós, lézeressel. Nincs más alternatíva.
2019. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát arra pont nincs pénzem :D
2019. febr. 16. 11:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Pedig nincs más megoldás. Vagy esetleg gyűjts pénzt, és ha pl mindig csak kis pénzt tudsz félrerakni, akkor is 1-2év alatt bőven összejön rá a pénz. Vagy kérj azt ballagásodra majd (bár tudom hogy az még arrébb van). Vagy nem tudom hogy hogy álltok anyagilag, de szülinapra karácsonyra együttesen kérhetnéd (nem kell megmondani nekik, hogy milyen testrèszedre akarod majd felhasznàlni).

Borotva, szőrtelenítő krém gyors megoldás viszont hamar visszanő a szőr.

Valamit valamiért: én gyantát használok a szeméremdombomon, tényleg igaz az, hogy csak az első pár alkalom a nagyon fájdalmas, aztán már nem lesz annyira kellemetlen, viszont cserébe sokáig puha marad. :) lentebb már én sem gyantázom, mert nekem az extrémen fájt. Nem drága, gyorsan megvan.

2019. febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Cukorgyantát próbáltad?


Igaz, én kozmetikussal csináltatom, de cukorral csinálja a teljes intim területen.


Valamint nekem ki kellett tapasztalnom azt is, hogy a ciklusom melyik szakaszában a legmagasabb a fájdalomtűrő képességem (ez a legelső 1-3 nap), és amióta ebben az időpontban csinálja, azóta nem is nő vissza olyan hamar, és kevesebbnek is tűnik a mennyiség is.

2019. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az epilátort és a gyantát nem bírja a bőröd csak a borotva maradt, amivel ha óvatosabb vagy nem vágod meg magad. Szerezz be egy jobb minőségű, magasabb árkategóriájú borotvát, amelyhez csak fejeket kell majd venned. Sokkal gazdaságosabb hosszútávon és például nem leszel ragacsos tőle mint a gyantától vagy nem leszel piros patis utána mint az epilátortól. Kicsit macerás hogy gyakran kell de ez van ha szőrtelen, sima bőrt szeretnél:)
2019. febr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sósav vagy smirgli. Kíméletesebb megoldások a szemöldökcsipesz vagy öngyújtó.
2019. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!