Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legalkalmasabb a...

Melyik a legalkalmasabb a szőrtelenítésre?

Figyelt kérdés

A borotvát nem szeretem mert egyrészt nem minden területre jó, másrészt az nagyon ciki mikor eldugul a szőrtől a lefolyó....

Pár évvel ezelőtt a gyantát kipróbáltam, hát pokolian fájt és elküldtem magamban a jó büdös .......-ba azt aki kitalálta.

Lézeres szőrtelenítésre nincs pénzem...

A hideggyantát még nem próbáltam, az epilátor és a csipesz is kínzás nekem, szóval nem tudom mit kéne kipróbálnom....

A hideggyanta bármelyik testfelületre jó?

Nagyon fáj? Nagyon csúnya utána? Mennyi ideig maradok szőrtelen utána?


Sajnos én nagyon szőrős vagyok, bajszom is van, az államon, a nyakamon, a cicimen, a hasam alatt is van szőr, nem beszélve azokról a területekről ahol ugye nőknél is normális, hónalj, láb, nemiszerv....



2019. febr. 1. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én epilátort használok már kb 15 éve, nekem teljesen bevált. Egyes testrészeimnél Veet szőrtelenítő krémet használok.

Heti egyszer szoktam epilálni, nyáron a szoknyaszezon miatt heti kétszer.

2019. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de az epilátor is annyira fáj mint a gyanta, nem?
2019. febr. 1. 15:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Én gyantát nem próbáltam, nekem tinikoromban bevált az epilátor, kísérletezni meg nem akartam.
2019. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Epilator jobban faj, mint a gyanta.
2019. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megszokható ám a fájdalom, vagy legalábbis jobban fogod viselni egy idő után valószínűleg. Vagy 15 évig gyantáztattam/epiláltam, először pokolian fájt, később észre sem vettem. De ha nagyon érzékeny vagy rá, akkor szerintem kozmetikussal gyantáztass. Otthon csak szerencsétlenkedik sokszor az ember, nem olyan hatékony, a szakember meg egy pillanat alatt lekapja.
2019. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
epilátort semmiképp nem akarok.
2019. febr. 1. 18:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Én magamnak gyantázom.

Az ilyen hideg gyanták összeségében drágabbak.

Én fodrász kellékesben vettem gyantamelegítőt kb 3000 ft ert.

Vettem hozza kb 5db gyantát. Db 300 ft volt. Ott veszem a lehúzó csíkokat is.

Alveolaról is szoktam rendelni gyanta lemosó olajat és hidratálót rá.

Viszont én kozmetikusnak tanultam , szóval megtudom magamnak. Lehet hogy aki annyira nem jártas ebben annak nehezebb.

2019. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha nőként ennyi szőr van rajtad, szerintem menj inkább el egy hormon vizsgálatra!
2019. febr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, de nem ez volt a kérdésem témája. Egyébként voltam már, nincsen semmi bajom.
2019. febr. 2. 20:57
 10/10 anonim ***** válasza:

A (meleg)gyanta a jó megoldás, csak eléggé lényeges, hogy nagyon gyorsan legyen letépve, mert akkor nem fáj.

Ha bénázik aki tépi, vagy lassan csinálja akkor pokoli...

Eleinte nekem is gyilkos volt, aztán kozmetikust váltottam. Onnantól nem is fáj szinte.


(F37)

2019. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!