Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy zajlik egy hajszínváltás?

Hogy zajlik egy hajszínváltás?

Figyelt kérdés
Vállig érő sötétbarna hajam van, kíváncsiságból befestetném platinaszőkére, utána úgyis levágnám. De azt olvastam, hogy 6-7 alkalommal is fodrászhoz kéne menni, mert egyszerre csak 1-2 árnyalattal lehet világosabb. Meg láttam több embernél is, hogy aki feketéről akart szőkére váltani, annak narancssárga lett, meg ilyenek. Ennyi macerát viszont nem ér, ha tényleg így működik. 20/F

2019. febr. 24. 19:13
 1/6 anonim válasza:
76%
Be kell nyújtanod egy hajszín igénylést a helyi jegyzőnél, aztán egy kormányképviselőnek jóvá kell hagynia, ekkor kiadják a hajfestési engedélyt.
2019. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Elöször belépsz a fideszbe, utána fogadnak a fodrászok is.
2019. febr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most már jó kategóriában van, úgyhogy jöhetnek a komoly válaszok:)
2019. febr. 24. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Elsőre lett papír fehér a hajam.

Vizesen volt pár csibesárga tincsem, de azok szárazon teljesen eltűntek.

Igaz nekem inkább világos barna a hajam, nem sötét.

2019. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha jó helyre mész 2 alkalom és tökéletes a hajad!

Tény nem olcsó! 20-25öt szánj rá mindenképp :)


22N

2019. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem festett feketebol platinara festettek 5 ora ment ra. Szinten vallig ero hajam volt. Picit dragabb volt az akcio. 30 plusz borravalo Bp-n
2019. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!