Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet formálhatobb a hajam?

Mitől lehet formálhatobb a hajam?

Figyelt kérdés
sracok ti mit csinaltok a hajatokkal hogy tudjatok formazni, nekem olyan spröd a hajam mint a p1cs4. fodraszom is moindta hogy nagyon durvan eros a hajam es nem tudja mit kenne vele kezdeni. egyszeruen nem lehet formazni, pedig mar megvaltoztatnam a hajam de nem tudom :/

2019. febr. 27. 17:21
 1/4 A kérdező kommentje:
fesuljem vizzes fesuvel es szaritsam be az nem nagyon jott be
2019. febr. 27. 17:25
 2/4 anonim ***** válasza:
elsősorban milyen hajat szeretnél elérni? (kép)
2019. febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Válni efféle hajat képzeltem el

[link]

2019. febr. 28. 07:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Hajmosás után kicsit töröld törülközővel utána hajszárítózz és végig irányítsd a hajad a kezeddel. Söpörd hátra mikor mikor szemből fújod, irányítsd oldalt h ne lógjon ki, ha magasabbra akarod, akkor emeld meg a hajad és úgy fújd egy darabig. Ha úgy gondolod h az alapja már megvan, akkor használd a hajformázót amit linkelek. Ha nem akk használd a hajszárítót tovább. Ha úgy gondolod h elszúrtad a szárítást, és nem akar tovább engedelmeskedni a hajad akk vízzel mindig reset-elheted a hajad.

Lehet az ár kicsit soknak tűnik, de ez egy remek termék, nagyon megbízható!

Egy ujjnyit dolgozz fel az hajadra mindenhol, és voala, remekül formázhatod

[link]

Persze ha nem akarsz ennyit költeni egy hajformázóra, akk vegyél vmi olcsóbbat a dm-ből

2019. febr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!