Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpás, zsíros hajra melyik...

Korpás, zsíros hajra melyik sampont ajánljátok egy 24 éves srácnak? Én a Head & Shoulders gondoltam? Az jó sampon?

Figyelt kérdés

2019. febr. 27. 17:31
 1/4 anonim válasza:
A patikában lehet kapni korpás hajra sampont és az a legjobb. A Head & Shoulders parasztvakítás.
2019. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fodrasz vagyok,lehet használni,de a sampon felhabzik es pár mp utan lemosod a lefolyoba,,,a legjobb a korpásodás elleni tonik..azt törölközö száraz hajra felvinni es bemasszirozni,az beszivodik hatasosabb
2019. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 én nagyon megvagyok elégedve a Head&Shoulders-el. Igaz nekem korpás volt a hajam, de mióta azt használom azóta nyomuk sincs.
2019. febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben Head & Shoulderst használtam, elég hosszú távon. Aztán abbahagytam, elkezdtem másmilyen samponokkal kísérletezgetni. Aztán visszatértem kb. 1,5-2 év után a Head & Shouldershez, és nem tudom mi változott azóta, de a fejemen apró sebek jelentek meg a sampon hatására... És más ismerősöm is tapasztalta ezt. Szóval nálam a Head&Shoulders kilőve, de persze kipróbálhatod, lehet neked jó lesz. Egyébként én a Bojtorján sampont szoktam használni, és avval meg vagyok elégedve. :)
2019. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!