Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajam van, de oldalt...

Göndör hajam van, de oldalt nem göndörödik rendesen, mi miatt lehet?

Figyelt kérdés

Sose használtam semmilyen kozmetikai készítményt, viszont sokáig volt rövidebb (pár centis) azon a részen. De a homlokomnál pl angyalfürtjeim vannak, de oldalt nem akar begöndörödni ilyen szépen. Lelóg és úgy néz ki mintha gombafrizurám lenne, ami kissé zavar. Később talán begöndörödik? vagy mi lehet az oka enek?


Oldalt ha így nézne ki, jó volna: [link]


vagy így: [link]



2019. márc. 4. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl. az oldaladon alszol, vagy gyakran könyökölsz, és nem csak egyik oldaladra.
2019. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet genetika miatt is. Nekem is az arcom körül nagyon göndör, a tarkómnál meg szinte egyenes.
2019. márc. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 van, hogy összejön, de nem tart soká ha elalszom. Hajmosás után is igazítottam, de nem marad meg.

Olyan félkör, sarló fotmában göndörödik, nem apró körökben s biztos sokak furán néznek miatta.


#2 igen, lehet, de mondjuk ez változik. Van akinek a göndörség idővel "kiveszik" a hajából. Nekem csak az utóbbi pár évben lettek angyalfürtjeim, amióta hosszabbra hagytam a homlok részen, s most hogy már jó ideje nincs kivágva a tetejéből, máshol is göndörödik szépen, csak oldalt nem akar. Szóval reménykedem, hogy talán "helyrejön" s begöndörödik. Deha nem, akkor pedig genetika lesz, és ki kell találnom valamit.


Jöhetnek még válaszok.

2019. márc. 5. 15:38
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ilyen. Én valami normálisabb helyen azt olvastam, hogy általában lejjebb (tarkó, fül felett, homlok felett) göndörebb, fejtetőnél és oldalt feljebb csak hullámosabb. Elvileg ez gyakori.
2020. jan. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!