Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen megoldás van a fehérségre?

Milyen megoldás van a fehérségre?

Figyelt kérdés
Nem merek kimenni rövid nadrágba társasághoz, mert nagyon fehér vagyok és kiröhögnének. Jön a tavasz így napozni se nagyon tudok, és nem is segítene. Szóval szolárium vagy önbarnítókrém hatásos? Esetleg valami más?

2019. márc. 5. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
39%

Hány éves vagy? Hány éves a társaság? Ha tizenpárévesek vagytok, akkor se értem, hogy miért nevetnének ki érte. Felnőtt ember meg lesz..rják hogy kinek milyen a bőre.


Napozás előtt egyel sok olyan ételt, amiben karotin van. Pl. sárgarépa.

2019. márc. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nekem fiúként sose volt bajom a fehér bőrrel, lányok esetén tetszik is, más fiúkon pedig pont leszarom. Én is fehér vagyok, eléggé, de még szégyellni nem szégyelltem (nyáron se) és esetről sincs tudomásom, hogy emiatt kinevettek volna bárkit is. Ráadásul tavasszal? Fura egy társaság lehet...

Ízlés kérdése ugyan, hogy kinek mi tetszik, de ettől függetlenül nem kéne ekkora problémaként megélned, főleg nem egy bőrszínt (lásd: pl nekem tetszik is)

2019. márc. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!