Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyes kozmetikumok miért csak...

Egyes kozmetikumok miért csak külföldön kerülnek forgalomba?

Figyelt kérdés

Olyan márkák termékei is, amiket otthon is forgalmaznak. Mégis bizonyos szériákat nem hoznak be.

Ill ami otthon kapható, néha meg már nincs is külföldön.


Miért nem tudják ugyanazt kínálni mindenhol?


2019. márc. 8. 17:58
 1/4 A kérdező kommentje:

Pl a L'Oreal Elseve samponokból egy csomó olyan fajta van, ami csak Angliában és/vagy Amerikában kapható.

Nekik miért jut olyan is, és nekünk miért nem?

Ki dönti el, mit hoznak be?

2019. márc. 8. 18:01
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kereskedelem nem rendel.

Elvileg itt is lehetne minden termék ugyanúgy, de csak rendelésre szállítanak - az meg nem történik meg, a kereskedelem szerint nem éri meg, nincs rá kellö kereslet.

2019. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikai termékek engedélyezése szigorú szabályok mellett zajlik. Sok hatóanyag itt engedélyezett, más országban nem és fordítva. A kereslet is alakítja a kínálatot persze. Itt egyszerűen úgy látták, hogy nem tudják vagy nem éri meg engedélyeztetni.
2019. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Régebben Neutrogenát rendeltem külföldről, volt egy baromi jó habzó lemosójuk, amit itthon nem kapni. Azt viszont olvastam, hogy pl Amerikában nem használhatnak "microbead"-eket a lemosóban. "Mikrogyöngyök", pici kis műanyag szemcsék, amik nekem folyton a szemembe mennek. 😀
2019. márc. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!