Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Sima körkérdés, itt...

Lányok! Sima körkérdés, itt ki milyen sampont, balzsamot, hajolajat vagy barmi mast ami kapcsolódik a hajápolási rutinahoz? Csak azert erdekel, mert szeretek ilyen személyes tapasztalatok alapjan venni uj dolgokat, és most egy ilyen előtt állok. :-)

Figyelt kérdés
2019. márc. 10. 14:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sampon: Syoss Ceramide Complex

Balzsam: Aussie Miracle Moist


Mivel természetes göndör-hullámos (2b/c) a hajam, a túl sok termék csak ront a helyzeten.

A kettő kombinációjával teljesen meg vagyok elégedve, mert habár a sampon nem szilikonmentes, de pont ez segít szépen “belőni” a hajamat, és jó tartást biztosítani, a balzsamtól pedig extra puha lesz.

2019. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Samponból általában nem veszem egymás után ugyanazt mert hozzá szokik a hajam, van mikor Gliss Kur-t használok, vagy Bánfit, meg ami épp megtetszik, most épp Baleásat vettem. Balzsamot nagyon ritkán használok mert zsírosít. Hajolajat mindig használok, Imperity Golden Crystal Serum és Aussie 3 Miracle Oil. Havonta pár alkalommal kókuszolajos pakolást is csinálok, ja és most fogok elkezdeni sörélesztő tablettát szedni mert olvastam krémmánián hogy nagyon jó a hajnak.
2019. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mostanában Kallos banános sampont és tejes pakolást használok, plusz időnként szennás pakolással fényesítem a hajamat.
2019. márc. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Sampon+balzsam+pakolás: Glisskur Sumpreme length

Hajolaj: wella professional luxe oil

Hővédő spray: syoss keratin heat

2019. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Valaki elárulná, hogy milyen logika alapján lett az első válaszom 0%-os?


Tényleg muszáj kilométeres terméklistát írni ahhoz, hogy hasznos válasz legyen az enyém is? Most nem akarok hazudni és valótlant írni, ha nekem tényleg csak ennyi a hajápolásom, mint amit leírtam.

2019. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sampon:Serafim rozmaringos szilárd szappan

Hajápoló:kókuszolaj/szőlőmagolaj

+ápoló:rizsvíz

Asszem ennyi😊

2019. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!