Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan zsírosodó haj?

Gyorsan zsírosodó haj?

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon problémás hajam volt. Vékony szálú, régen nagyon töredezett is, de gyakran le lett vágatva és most már nem töredezik akkor se hosszabbra megnő vesztem. Viszont rettenetesen zsírosodik annyira durván hogy minden nap meg kell mosnom a hajam ha menni akarok valamerre. Sok ötletet kaptam de egyik sem használt, száraz samponnal próbáltam kitolni de, azoktól rettenetes össze áll a hajam meg érdekesen néz ki utálom, pedig fodrász mutatta hogy használjam rendesen na mindegy. Aztán azt mondták hogy attól is lehet h száraz a hajam és kicsit zsírosabb sampont próbáljak ki ne olyan ami zsíros hajra van az se vált be. Most már ott tartok hogy ha azt mondom h egy félévi fizetést költöttem eddig a hajamra mindenféle praktika miatt meg sampon meg kencefince miatt akkor nem túlzok. Kicsit kezd elegem lenni belőle. Aztán be lett festve a hajam és azt mondta a fodrászom hogy ez "rendbe"Í fogja tenni a hajam ugyan is szőke lettem világos barnából. És most a hajam talán még rosszabb mint előtte. A fodrászom azt mondta hogy lehet hogy pont jó lesz a hajam vagy száraz. De megmosom este másnap estére meg már olyan mint ami egy éve nem látott vizet. MIT TEGYEK?

2019. márc. 10. 19:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha egy kicsit össze vissza írtam, de jól felidegesítettem magam és gyorsan beképeltem. Kitöröli meg nem akartam mert új kérdést nem fog engedni utána, ha jól tudom.
2019. márc. 10. 19:56
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem a syoss anti grease teljesen bejött, két nappal is ki tudom tolni.

amúgy lehet, hogy az étkezéseddel van gond, vagy az életviteleddel. miket eszel? sportolsz valamit? sokat stresszelsz? mennyit turkálod a kezeddel a hajadat egy nap? ezek mind befolyásolhatják a zsírosságát. hány éves vagy? kortól is függ.

2019. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont attól zsírosodik ennyire mert minden nap megmosod. Szép fokozatosan kéne átváltanod mondjuk először a heti 3 hajmosásra aztán meg 2-re stb..És nem zsirosodna ennyire.. legalábbis én így tudom
2019. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Vegyél kisbabáknak való sampont. Nekem is ugyan ez volt, most sikerült kitolnom a hajmosásokat 3 napra.

Szerintem egy próbát megér. :)

2019. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!