Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran vásárolsz...

Milyen gyakran vásárolsz kozmetikumokat?

Figyelt kérdés

Ilyen sampon, balzsam, tusfürdő szintű dolgokra gondolok, amikre mindig szükség van.


Havonta/hetente, amikor elfogy, vagy pedig kampányszerűen nagyobb mennyiségben fél évre előre pl?


Melyik megoldást tartod praktikusabbnak, pénztárcakímélőbbnek? Miért?


2019. márc. 13. 12:50
 1/4 Metionin ***** válasza:
100%
Amikor elfogy de ha valami akciós amit úgyis használok, akkor van hogy betárazok és egy fél évig nem kell venni. Szerintem amúgy a betárazós az pénztárcakímélőbb mert ha nem megyek rossmannba fél évig, az azt jelenti hogy mást se veszek :D
2019. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor elfogy.
2019. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor elfogy, de akciókor is szoktam.


Karácsony után az ajándékcsomagokat adták nagyon jó áron, vettem többet amiben olyan termékek vannak amiket használok. Nem vagyok nagy testápolós, így arra ügyeltem, hogy az ne legyen mindenhez.

2019. márc. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én havonta rendelek. Legtöbbször Farmasi termékeket használok amit lerendelek webshopból, szóval már drogériákban régen jártam :) És "sajnos" rengeteg akció van, úgyhogy van hogy olyat is veszek amire amúgy nincs szükség épp, de jó árba van..de gondolom ez tudjátok milyen :D

De fél évre semmi esetre sem. Helye sem lenne.

2019. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!