Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tegyem szép erős feketévé...

Hogy tegyem szép erős feketévé a hajam?

Figyelt kérdés

Gondolom annyiból könnyebb a helyzet,hogy alapból olyan,de kikopott,fakult lett a színe és már csak akkor néz ki normálisan ha vizes. Még az is probléma,hogy száraz,néhol töredezett,de erre szereztem sampont meg balzsamot,azt még nem tudom mennyire fognak használni szóval ha erre tudtok valami jó cuccot azt is megköszönném.

Először viszont az érdekelne,hogy hogy legyen megint erős fekete. Hát fiúként a festés nem nagyon jöhet szóba,gondolom,az meg hogy ha levágatom rövidre és akkor nő új,lehet jó lenne,de azt nem szeretném mert röviddel nagyon bugyután nézek ki :)

Nem tudom milyen megoldás van még,mert tényleg,napon hát nem mondom hogy már sötétbarna,de elég színtelen


2019. márc. 14. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Siman festheted fiukent.

De inkabb apold: extraszuz kokuszzsirral kend be ,miutan megmostad. Meg vizesen ked at a hajad tovetol a vegeig. Szepen hidratalni fogja. Delutan csinald. Masnap kimosod es sokkal szebb lesz.

Jojobaolaj nedvesen rakenve fenyesse teszi. De nem lesz zsiros hatasu. Simitja.

2019. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszöntem
2019. márc. 15. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!