Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megtaláltam álmaim hajszínét,...

Megtaláltam álmaim hajszínét, de nem tudom. Milyen szín ez?

Figyelt kérdés

Ha valaki tudja melyik márka,melyik színe(szám) ez,légyszi írja meg!!!

[link]


2019. márc. 15. 17:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
12 egy tucat barna.
2019. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Csokoládé, esetleg?
2019. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Kedves első! Cuki vagy a válaszoddal. Akkor ezek szerint 4 hajszín létezik,szőke,barna,vörös és fekete. Ezek szerint nekem rossz a szemem,mert én látok barnából melegebb,hidegebb,sötétebb,világosabb árnyalatokat... de akkor ez mind: BARNA és slussz :D Kösz,hogy okosabbá tettél ;)
2019. márc. 15. 18:45
 4/20 A kérdező kommentje:
Kedves Második! Én is valami csokibarnának gondolom... de! Én syoss csokibarnát vettem,és eléggé más lett. Napfény nélkül szinte fekete,fényben pedig sötét vörös. Ennek a lánynak pedig szép,-az első válaszoló szerint:tucat :) -barna haja van. Nagyon szeretnék ilyet!!
2019. márc. 15. 18:52
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy értettem, hogy egyféle barna van, de rengeteg ilyent látok.

Napfényben nem tudhatod, hogy a képen lévő lánynak milyen.


Az otthoni hajfestékek nagyon más árnyalatot tudnak adni különböző hajakon, mivel más a kiindulási alap, amit a fodrász tud korrigálni, a drogériás hajfesték nem.

Nem írtad azt sem, mi az eredeti hajszíned, festve van-e most.


Szerintem legjobb, ha egy fodrásznak megmutatod, és ő megcsinálja, vagy megkérdezed, miből hogyan tudnád magadnak kikeverni.


#1 voltam.

(Amúgy tényleg szép ez a haj a képen)

2019. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen,hát most az enyém elég sötét,kb fekete. Várok ,hogy egy picit kopjon,plussz valamilyen színleszedőt fogok használni. Tehát a kiindulási szín valami szuper narancssárga lesz (gondolom). :) Én ezt látom hasonlónak,de valahogy mégse: [link] Biztos ennek is van valami speciális neve,mint pl hamvas mokka,vagy sötét csoki,vagy ilyenek... ha tudnám mi ez,könnyebb lenne egyre közelebb kerülni hozzá :)
2019. márc. 15. 19:39
 7/20 A kérdező kommentje:
Ha legközelebb látsz egy ilyet,nem kérdeznéd meg,hogy mivel festi? :D ;)
2019. márc. 15. 19:40
 8/20 anonim ***** válasza:

Sztem ez nem csoki, inkább vmi hidegebb szín.

De fodrász tud segíteni benne!


Hajszín kopását/leszedését a Colour B4 tudja elősegíteni:


[link]

2019. márc. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Márkák tekintetében passz, én Angliában vagyok, s nem teljesen ugyanazok vannak, mint otthon.

Plusz 22 éve feketére festettem mindig csak a hajam.

De a leszedésről: c vitamin+ sima sampon, eddig háromszor kentem a hajamra, az leszedte a festéket, így előjött az eredeti barna (ősz).

2019. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
:) kipróbáltam a c-vitamint,mint színleszedőt. Kb 1 árnyalatot szedett le,és annyira marta a fejbőrömet,hogy azt hittem belehalok. Szóval most olajozom,hogy rendbejöjjön,és kb jövő hétvégén jöhet a B4 ... de még mindig nem tudom,mit kellene utána színnek tenni... :(
2019. márc. 17. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!