Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok a pattanások...

Mit ajánlotok a pattanások utáni piros fotok eltüntetésére?

Figyelt kérdés

Már jó ideje küzdök pattanásokkal és szépen ki is jönnek, de amikor kijöttek ott maradnak ilyen piros foltok a helyükön és már nagyon zavarnak.

Nem pár napig, hanem van ami már hónapok óta ott van az arcomon, illetve az alkaromon is volt egy pattanás amit kinyomtam és keletkezett egy piros folt ott is, de az se tűnik el 3 hete.

Mit javasoltok?

Sudokrémet, bőrgyógyász által ajánlott krémet, teafaolajat probáltam, de egyik se volt túl hatásos!



2019. márc. 17. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb: jegelés

Ugyanis ez bőr alatti gyulladás! Nekem a nagyobb kinyomhatatlanokat is szépen leviszi ha pl. egy kiskanalat behűtök, majd tiszta gézbe tekerem és 10-20mp napi többször lejegelem az adott pattanást. Csak azt, a bőrt ne nagyon. De nyilván ez csak 1-2 pattanás esetén kivitlezhő, ha tele az arcod nem.


Gyógyszertári alkohol se rosz,de igazából ez hormon probléma / kamaszkor is lehet, jó bőrgyógyász segít.

2019. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!