Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jól állna a...

Szerintetek jól állna a fehér/szürkés haj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régóta gondolkozom a dolgon, jelenleg mell alá érő barna hajam van. Fehér hajszínhez azonban jobban tetszik a rövidebb, kulcscsontig érő fazon, ami balayage-al van megcsinálva (tehát nem a tövétől fehér, hanem átmenetesen) szerintem úgy kevésbé "mű".


Tél típus vagyok, szóval világosabb a bőröm, hideg árnyalatú a barna hajam, fényen inkább ezüstös. A szemem sötétbarna, szemöldököm fekete. Az arcformám ovális, ezért is gondolom hogy jobb lenne rövidebb fazon hogy kerekítsen. Vékony vagyok, így az arcom is karakteres, nem mondanám "tömegnek" vagy baba arcnak (ezt egyáltalán nem rossz jelzőként használom, szerintem ma az a tömeg/ideál) ezért is gondolkozom extrémebb színben/fazonban. Elegánsan szeretek öltözködni (szövetkabát, blézer, kosztüm..) általában fehéret, feketét, szürkét, kéket, bézs árnyalatokat hordok, illetve inkább ezüst/rosegold ékszereket részesítem előnyben. Ezért is gondoltam erre a hajszínre.


Leírtak alapján Ti mit gondoltok? (Bocsi, nem szeretnék képet feltölteni) Köszi a választ! Szép estét!



2019. márc. 17. 21:56
 1/9 anonim válasza:
73%
En nagyon feher/szurke haj fetises vagyok, szoval en mindenkeppen azt mondom hogy csinaltasd meg😂 de viszont a leirtak alapjan, szerintem eleg jol is allna
2019. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ilyesmire gondolnék pontosan (:

2019. márc. 17. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg ismerőst:)

Ez kicsit olyan mint amikor leírod hogy a fogalmazásodba

kb mit írtál és az jó-e. Szubjektív, és igazából te látod.

Őszintén. Idegenek vagyunk, leírsz valamit de ez csak olyan kb. Én is írhatnék magamról szerintem 50 sort úgy hogy senki nem ismerne meg az utcán ha olvasná a kommentet:)


Úgyhogy ismerős, barátok ez a tanácsom:)

Az viszont kétségtelen hogy a hölgynek akit linkeltél jól áll.

2019. márc. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kerdezz meg par fodraszt. Kep nelkul komolyan..
2019. márc. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerkeszd bele a fejed a képbe, kb el tudod képzelni hogy jól állna e neked.

De szerintem igen,max ha rossz visszafested.

2019. márc. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért is küldtem a csjszit, mert teljesen ilyenek a színeim csak az arcom más.
2019. márc. 18. 19:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Szegény első válaszoló nem értem miért lett lepontozva.. (:
2019. márc. 18. 19:13
 8/9 anonim válasza:

Haiho.


Tudom, itt nem az a kérdés, hogy megcsináltasd-e vagy se, de azért kifejteném a véleményem és tapasztalataim erről.


A jellemzésed tökéletesen illik rám, a fejformát leszámítva szinte mindenben egyezünk. Tavaly év elején kitaláltam, hogy szürke hajat szeretnék. Próbáltak lebeszélni, de senkire nem hallgattam.

Olyan fodrászhoz mentem, aki sorra nyer különféle versenyeket a munkáival, ért a dolgához. Többek között azt a képet is megmutattam neki, amit fentebb linkeltél. Bizonyára tisztában vagy vele, hogy az első lépés a szőkítés. Egy sötétbarna hajnál több órával kell számolni, én délután 2-től 10-ig voltam a fodrásznál. Ez és a festés együttvéve még egy erős hajat is megvisel.

Végül szürke lett, aminek eleinte örültem. Később szembesültem vele, hogy ez teljesen, visszafordíthatatlanul tönkrevágta a hajamat. Ráeszméltem, hogy abszolút nem érte meg, mert egy egészségtelen hajnál nincs rosszabb. Az elején vizes állapotban olyan volt, mintha tészta lenne. Fésülés közben konkrétan nyúlott. Nagyon elvékonyodott, seprűssé vált. Ehhez hozzájön, hogy a szürke és fehér tipikusan olyan szín, amit nagyon hamar ledob magáról a haj. Gyakori festést igényel, a hajmosások közötti intervallumra is figyelni kell. Röviden; macerás, kártékony és nem utolsó sorban, drága. Persze ez fodrász-és hajfüggő, de ha belegondolsz, ilyen mértékű szőkítés minden esetben sokat roncsol.

Végül beleuntam ebbe, visszafestettem barnára. Jelenleg növesztem le, de nagyon zavar az állapota.

Ez a te döntésed, de ha nem érzed feltétlen szükségesnek, ne tedd tönkre a hajad. Ha esetleg érdekel, privátban adhatok egy elérhetőséget és küldhetek előtte-utána képeket.


A kérdésre válaszolva; ehhez a stílushoz, kinézethez a szürke/fehér haj illik, valószínűleg jól állna. Akármennyire jól néz ki, azért kérlek fontold meg, hogy ér-e ennyit. Nem szeretném, hogy te is megbánd.


16/L

2019. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-asra reagalva:


Nekem 2 evig volt ezust/hofeher hajam. Voros festett hajbol szokitettek le, nem 1 alkalom!! Amelyik fodrasz azt mondja, hogy 1 alkalom, attol rohanj!

Mikor vegre szurke lett, csak hamvasitoval mostam es 1 evig nem kellett festenem a szint, ezust maradt (a tovem atmenetes volt)

Nem 1000ftos hajapolokat hasznaltam, es nem “dijnyertes” fodrasz keszitette, hanem akademiai oktatok.


Nem az ordog munkaja a szokites.. de valoban ido es penz, hogy ne cseszd el a hajad.

2019. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!