Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gáz ha fiúként...

Szerintetek gáz ha fiúként ajakápolót használok?

Figyelt kérdés
1 éve használok ajakápolót, mert sokszor voltak kiszáradva az ajkaim és olyankor folyton kiharapdáltam az elszáradt bőrt. Illetve nem szeretném, ha az ajkaim a fakéreghez hasonlítanának. Kellemetlen ennek a használata szerintetek (főleg lányok), és ha igen, van valamilyen más praktikátok a kiszáradt ajkakra?

2019. márc. 18. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz! Ez olyan, mint a kézkrém a kézre. Ha most száraz, akkor mi mást csinálj? :)

Nekem az összes családtagom használ ajakápolót, kézkrémeket. Szerintem evvel semmi baj, normális.

2019. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

sokkal gázabb ha rágcsálod az elszáradt bőrt és egy idő után egy darab seb van a szád helyén...

nem tudom miért tart ez az ország még mindig ott, hogy adni magunkra nem férfias dolog... pedig még külön férfiaknak való ajakápolót is láttam már (mondjuk túl sok értelmét nem látom, de ha valakinek jól esik...)

2019. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gaz, sot.
2019. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogy gàz! Màr van külön férfiaknak is labello.
2019. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen gáz az ápolt, puha ajak. Szörnyű ránézni és ha esetleg csókot is adnál valakinek egyenesen bortányos a szép ápolt száj!

(Remélem átjött az irónia :) )

2019. márc. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Kis b*zi
2019. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!