Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy ne legyen...

Mit csináljak hogy ne legyen korpás a hajam?

Figyelt kérdés

Nagyon viszket a fejbőröm és nagyon korpás is. Egyik sampon sem segít. Alpecin hybridet szerettem volna kipróbálni,de olvastam pár kommentet,hogy az nem segít. Mit tegyek?


20/L



2019. márc. 22. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Két fajta korpásodás lehetséges:

- a száraz és

- a zsíros.

Bármelyik ellen egyformán csak a borotva használ.

.

Úgye, nem félsz a bőrgyógyásztól és tőle szakvéleményét kérni?

2019. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon hajlamos vagyok a korpásodásra. Pár "csodaszer" tesztelése után, az maradt csak igazi megoldás, hogy minden évben nyár elején leborotválom a fejem, simára. Mondjuk férfiként ez könnyebb döntés, azt elismerem.
2019. márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszertàrban kapható szenes sampont ajànlom. Naturland Detergens Sulfuratum. Nekem nagyon korpás és sebes volt a fejbőröm. Teljesen elmúlasztotta ez a sampon.
2019. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
head and shoulders
2019. márc. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam bőrgyógyászhoz, a head amd shoulders nem segített. Nekem Locoid Lotion nevű vizet írt amivel minden este be kell dörzsölni a fejbőröm. De köszönöm a válaszokat
2019. ápr. 4. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!