Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozás utáni szúró-visz...

Borotválkozás utáni szúró-viszkető érzéssel mit lehet kezdeni? 17/f

Figyelt kérdés

Arcomat, hónaljamat rendszeresen borotválom, ott nincs semmi probléma. Előző barátnőm úgy szerette ha odalent picit szőrös vagyok, ollóval kicsit visszavágtam ha már nagyon hosszú volt és kész. Ez így nekem nagyon jó és kényelmes is volt.


De a jelenlegi barátnőm úgy szereti ha borotvált.

Viszont borotválás után már második nap van, de még mindig nem múlt el az a szúró viszkető érzés. Ezzel lehet valamit kezdeni? Kezd nagyon idegesíteni, otthon még csak-csak megvakarom, de suliban nem nagyon akarom :D



2019. márc. 22. 09:42
 1/4 anonim válasza:

Személy szerint, én ki nem állhatom a borotvát az ilyen szúró, irritáció miatt. Azt ajánlom neked, hogy használj inkább gyantát. Meglehetősen fájdalmasabb, mintha borotválnád, de legalább nem fog kipirosodni, viszketni & csak 3-4 hét után kell újra leszedni. Drogériákban már egészen jó árban található többféle kiszerelésben. Hogyha ezek ellenére is a borotvához ragaszkodnál, akkor használj after shave-t és sok testápolót/testvajat.

17/L

2019. márc. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, megpróbálom majd azt is. De most egy darabig biztos nem akarom csupaszra... Hagyom visszanőni és továbbra is ollóval majd vágok belőle... Ez már kezd elviselhetetlen lenni, kezdenek kiütések is lenni
2019. márc. 22. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Soha nem tapasztaltam ilyet. Nem gagyi a borotvád?
2019. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bepanthen Plus vagy Neogranormon kenőcs, közvetlen borotválás után. És valami drágább, minőségibb cuccal borotváld, amin van krémezőcsík, sőt, akár erre a célra vehetsz hajbalzsamot is. Jobban csúszik a bőrön a borotva, és utána kisebb eséllyel fog viszketni, főleg, ha utána le is krémezed a fentebb ajánlott krémek valamelyikével.
2019. ápr. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!