Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinaljak a hajammal?...

Mit csinaljak a hajammal? Nagyon fontos.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy nagyon fontos problemam. Kb. 2 hete befestettem a középbarna hajamat szokere. Nem lett teljesen olyan amit elkepzeltem, inkabb ilyen aranyszokes, kozepszokes lett. Nekem nagyon tetszik es masoknak is. Persze a tanarok ebbe is beleszoltak. Aztkerik festessem vissza. Arra gondoltam hogy esetleg barna hajszinezovel (ami kijon a hajbol) befesthetnem. Azt szeretnem hogy 1-2 het utan kijojjon a hajszinezo a hajambol es megmaradjon a mostani festett hajam. Ez lehetseges? Ha tudnatok valamit erre a problemara kitalalni akkor kerlek irjatok meg. Elore is koszonom. Bocsanat a helyesirasi hibakert.

2019. márc. 22. 17:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem ez így oké, menni fog! :)
2019. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A sulid házirendje tiltja a hajfestést?

Ha nem akkor nincs joguk ilyet kérni.

Szerintem nem lesz ugyanolyan nem lesz már a színezés után.

2019. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tiltja vagyis eddig meg nem szoktak senkinek akinek be van festve a haja. Nemtudom nekem miert kertek. Hat remelem menni fog es a hajszinezo kifog jonni a hajambol par hajmosas utan.
2019. márc. 22. 19:34
 4/11 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
Én visszanem festetném, meg se semmi. Ha másnak nem szólnak bele, és nem is tiltja az iskola, akkor b*ssz*l rá.
2019. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fesd be nyugodtan, a szőkített haj még a tartós festéket is ledobja nemhogy a színezőt.
2019. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

de ha 1-2 hét után a szinező kikopik, akkor megint megkérik, h festesd be, nem...?


hány éves vagy?

2019. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne fesd be! Semmi kozuk hozza
2019. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6. Valaszolo: 14 eves vagyok, 8.os ezert nem is ertem hogy erre az utolso 3 honapra minek festessem vissza.
2019. márc. 23. 10:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele
2019. márc. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy nincs is befestve, hanem kiszívta a nap
2019. márc. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!