Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Orokletes, nem allando rosacea...

Orokletes, nem allando rosacea ellen mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Mar fiatalabb koromban is eloforsult, hogy hirtelwn foltokban kipirosodtam, stressz vagy akarmi mas hatasara. Nemsokara a 24et toltom, es ez csak egyre rosszabb. Ha barmi erzelmi dolog er, izgalom, akarmi kipirosodok ami nem lenne gaz de total foltokban..arcomon nyakamon mellkasomon mikor hol. Ezutan persze kapom a kerdeseket mi a baj jol vagyok e stb, ami sokszor csak rontja, mert total ra stresszelek, es egyre kesobb mulik el. Nagyon zavaro, foleg hogy ilyen fiatalon kuzdok ezzel. Total lerombolja az onbizalmam raadasul emberek kozott dolgozom...anyukamnak, nagymamamnak is van/volt ugyanez a problemajuk, gobdolom toluk orokoltem. Probaltam mar kremeket de mivel nem allando nemigazan tudom mi lenne a legjobb. Probaltam mar fejben legyozni de nagyon nehez......
2019. márc. 27. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszer olvastam, hogy erős faktoros naptejjel kell esténként kenni. Elvileg az segít.
2019. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A naptej mièrt hatna egy keringési rendelleneségre..

Nem a nap az első szàmú kivàltó ok, ami miatt kialakul a rosacea.


Ez egy örökletes rendellenesség. Úgy nevezett demodex atka van az arc hajszàlereiben. Ezt nem rég àllapítottàk meg a tudósok.

Ugye több fajtàja, stádiuma van a rosaceának.


A tiéd még nagyon kezdeti.

Mi egy viszonylag durvàbb rosaceát kezeltünk. A vendégnek a munkahelye miatt alakult ki. Hűtőhàzban dolgozott. Nagy volt a hőmérsékleti ingadozás.

Úgy nevezett rosacea papulopostulosaja volt. Gyulladt göbök voltak az arcán.

Egy 6 alkalomas kúrát csinaltunk neki. Plasma G géppel. A gép plazma kisülést hoz létre. A bőrt fertőtleníti. Kèpes a demodex atkàt is elpusztítani. Gyulladàs csökkentő hatàsú.

Làtvanyos eredménye lett. Tudni kell hogy teljesen nem múlt el neki sajnos.


Neked rosacea erythematosad lehet. Rohamokban , foltokban létre jövő bőrpirosodás.

Bőrgyógyászt is ajànlom. Ő is biztos tud ajànlani vlmit :)

2019. márc. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Anyam is jart kezelesre. A kis hajszalereket lezartak tuvel. Draga a kezeles,de hTasos. Aztan elfelejtette es bement szaunazni es visszajott a borpir.

Olyan,mint egy alkoholista,pedig egyaltalan nem iszik alkoholt.


Volt,amikor alapozoval lefedte es nem latszott.


A paleolitetrend is eltunteti a rozaceat.

2019. ápr. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :) mivel nem talaltam mas megoldast jovoheten en is belevagok a lezeres kezelesbe. 3 alkalomra foglaltam ha mindenigaz ez eleg lesz, hogy megszunjon a problemam. :)
2019. ápr. 5. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült a lézeres kezelés? Nemrégen próbáltam egy nagyon jó vadgesztenyekrémet a Rosaceart natúrkozmetikumtól. Van vadgesztenye micellás vizük is, és mindkettőt akkor javasolják, ha nem vagy allergiás a vadgesztenyére. Ha igen, akkor csipkebogyó fluidot ajánlanak helyette, és mindkettő aromaterápiás változatban is kapható. Szerencsére nem vagyok allergiás a vadgesztenyére, és mindkettőt tudom használni. Először kicsit megbizserget, felpezsdíti az arcom, utána szépen megnyugszik és eltűnnek a piros foltok. Mások is észrevették, hogy sokkal szebb lett a bőröm!
2020. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Teljesen nem szunt meg :/ az en borommel nehezebb a dolgom, igy hogy nem allando a pirossag. Eljonon meg neha neha, viszont ugy vettem eszre, hogy a kezeles utan sokkal tobb inger kell, hogy foltokban kipirosodjak. Ha pedig megtortenik hamarabb elmulik. Koszi a tippet, utana nezek ezeknek a termekeknek :)
2020. márc. 9. 01:58
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja amugy rosszul irtam, nem lezeres kezelesem volt hanem IPL -es , "villanyofényes"
2020. márc. 9. 02:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!