Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miket erdemes rendelni az...

Miket erdemes rendelni az Avon-bol? Esetlwk irjatok le ti mit hasznaltok, mit ajanlanatok!? 🙂

Figyelt kérdés

2019. márc. 30. 20:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én az Avon "true color" matt folyékony alapozóját használom,nekem ez vált be egyedül a zsírosodó bőrömre. Nem fed maszkszerűen,ezért ha nem kell akkora fedés akkor pont elég arra hogy a bőr színelváltozásait kiegyenlítse,ha nagyobb fedés kell,akkor kétszer átmegyek a kérdéses pontokon,és tökéletesen lefedi,ragacsozás és törések nélkül.

A parfümok közül a Sensuelle a kedvencem,ezt használom évek óta,semmilyen másik márka nem ér a nyomába. Olyan krémes,nőies,finom az illata. Sajnos nem túlságosan tartós,de azért elviselhető. 3-4 óránként újra fújom,minden esetre. A többi parfümjének szerintem émelyítő,erős,cukros vagy öregasszonyos az illata..nem jöttek be.

A sminkpalettái nem jók semmire,a szemhéjpúderek alig fednek.

Erről a Mark Lip Tattoo-ról hallottam sok jót,azt mondják nagyon tartós,szép a szine,de személyesen nem próbáltam.

A tusfürdők rendben vannak,jók az illatai.

A hajvégápolójuk jó még nagyon,minden hajterméküknek csodás illata van.

2019. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Alapozók közül a Luxe 2 az 1-bent szoktam használni nyáron alkalmak adtán, mivel ennek nem nagy a fedése és jól szellőzik benne az arcom, a többi évszakban illetve ha szükséges akkor az Avon True Flawless Ultramatte alapozót szoktam használni, jól fed, nem csillan át az arcbőröm alatta és nagyon tartós is.

Nekem az Avon T. Nutraeffects BB krém nem vált be, keveset fed, ugyan így az Avon Color Trend matt alapozója is kevés számomra és nem lehet eldolgozni szépen. Korrektornak a Color Trend legvilágosabbját szoktam feltenni, krémes eléggé, viszont a célnak megfelel.Szempillaspirálból az Avon True Supershock Max nekem teljesen bevált, viszont nekem kenődik picit szóval felkenése után várni szoktam vele. Szemöldökömre az Avon T. colour szemöldökformazót szoktam néha használni.

A tusfürdőkkel meg vagyok elégedve, viszont a habfürdőkkel nem, mert kipattogzom tőlük :/ Parfümök közül sokat próbáltam, viszont már 3éve csak az Avon Summer White Sunset-et használom, golyósdezodorból pedig a parfümhöz illőjét. Körömlakkból még nem találtam egyet sem, amelyik tartós lenne, és a gyors száradást kölcsönző körömlakksprayt nem ajánlom, mivel szerintem semmi haszna sincs. A levendulás parnára fujható permet nekem nagyon tetszik, nyugtató hatású és remek illata van. Az Avon Care rózsavíz nekem bejött, továbbá kipróbáltam az Avon Sun+ önbarnító arcra és testre, és nekem hatalmas csalódás volt, mivel bekentem magam vele ahogy le volt írva, másnap pedig foltokban állt rajtam a barnaság, adtam neki még 2 esélyt de ugyan az történt. :/

2019. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!