Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak se vált be a szilikon...

Másnak se vált be a szilikon mentes/natúr hajápolás?

Figyelt kérdés

Annyira szimpatikus lenne ez a teljesen natúr, mindenmentes hajápolás, de ha nem teszek a hajamra legalább olajat ill hővédőt, akkor rettenetes.

Sampont, pakolást használtam szilikon mentes ill teljesen natúr terméket is, de ha elhagytam minden más hajápolót, romlott a hajam állapota.

Derékig érő, vékonyszálú, egyenes, természetes szőke hajam van.


(Az étkezéssel, folyadék fogyasztással nincs gond)


2019. ápr. 3. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a témát már én is végigkutattam :) Az én módszerem a szilikonmentes sampon + szilikonos hajvégápoló (balzsamot nem használok).

Ennek a lényege, hogy a fejbőr nem kap a szilikonból, azaz nem tömíti el a pórusokat, és tud levegőzni. Nekem tökéletesen bevált így.

2019. ápr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!