Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan lány/nő, akinek...

Létezik olyan lány/nő, akinek nem kell lábat szőrtelenítenie, mert alapból nem szőrös? L.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 11. 06:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akinek betegsége van. Van egy olyan betegség amikor valakinek nem nő sehol se szőre.
2019. ápr. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnek alig van szőre. A hónalján konkrétan 1 szál, nem vicc:D
2019. ápr. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyámnak például extra ritka, vékony, halvány szőre van, csak közelről lehet észrevenni, nem is kell vele csinálnia semmit. Én bezzeg apám jetibundáját örököltem, a francba is.
2019. ápr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyumnak se a lábán se a kezén nincs szőr.

Én csak részben voltam ilyen szerencsés. Egy-két kósza szőrszálam van a lábamon, de csak akkor látszik, ha valaki nagyon keresi. Egyébként nyáron is simán vállalható lenne gyantázás nélkül. (Csak én vagyok nyugodtabb, ha leszőrtelenítek mindent)

2019. ápr. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen nőt, sőt férfit is.
2019. ápr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ázsiában gyakori, hogy csak hónalj és fanszőrzete van a nőknek. A többi pihe.
2019. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mari53 válasza:
Igen, létezik,nekem sem kellett soha szőrteleníteni, pedig nincs semmi féle bajom. Ha nagyítóval megnézem,akkor a karomon vannak nagyon pici pihék, a lábamon néha megjelenik egy szőr szál, azt meg simán kihúzom.
2019. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Joe001 válasza:

Nem is egy .... rengeteg ... lásd Ázsia .

Pl Japánban , Kínában a férfiak se annyira szőrösek, mint Európában . A férfiaknak mellkas szőrzetük se soknak van

2019. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nejemnek szinte nincs szőre a lábán, karján, hónalján, intim területen is nagyon gyengén. Haja viszont hatalmas, birkafrizura (természetes göndör).
2019. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!