Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire kéne egy...

Szerintetek mennyire kéne egy nőnek szőrtelenítenie magát?

Figyelt kérdés
Úgy értem a hónalj az alap. De pl a lábon csak lábszár, vagy comb is? Kis bajusz mennyire zavaró/ mellbimbó körül néhány szőrszál/ szeméremszőrzet.. Szerintetek mennyire kéne?

2015. aug. 17. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

egy nőn szőr:


-haj

-szemöldök


kész ennyi vége, többi nincs

2015. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Az első válaszolót kijavítanám annyival, hogy a "nő" szót "kislányra" cserélném.


Ebben a kontextusban pedig, mint tudjuk, az a bűncselekmény kategóriába esik. :)

2015. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez sötétségtől függ. Régen a lábamat csak lábszárig szőrtelenítettem, mert a combomon csak szőke pihék voltak, ebben az évben kevesebbet tudtam napon lenni a munka miatt + hosszú nadrág kötelező viselet, így kicsit sötétebb lett a szőröm, tehát combig leborotválom. Intimterületet, hónaljat mindenképp, intim területnél hagyok mindig egy esztétikus kb két ujjnyi vastag 3-4 centis csíkot. Karomat nem borotválom, ott csak pihéim vannak, nem bírnám elviselni, ha a karomon begyulladna a szőr, sokkal zavaróbb lenne, mint a kis szőke pihék.
2015. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

hónalj, lábszár alap. bikinivonal. ha combon csak világos a szőr, felesleges. kis bajusz nem zavaró, feltéve, ha nem látszik távolról és nem sötét hosszú :D

mellbimbón azt a pár kis zavaró szálat ki lehet szedni egy szemöldökcsipesszel.

ennél több felesleges. szerintem.

2015. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!