Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfánk divat még, kiröhögítek...

Hajfánk divat még, kiröhögítek, ha valaki így hordja a haját?

Figyelt kérdés

Igazából, még 2015-ben vettem, akkor megcsináltam párszor és mindenki megdícsérte, igaz fiatalosabb volt még az arcom akkor...


Most viszont valamelyik nap félig vizes, inkább vizes hajjal kellett elindulnom, csináltam egy kontyot, kicsit sok volt hozzá a hajam, de nem lett rossz. Bemegyek egy kajáldába és konkrétan kivihogtak, hogy milyen a haja...


2019. ápr. 13. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem a konty miatt nevettek. Valószínűleg fura volt, hogy vizes a hajad.
2019. ápr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nagyon nem tetszik, de sok lány/nő hordja így a haját. Régebben, pár éve nagyobb divat volt, bár most is lehet még látni. Szerintem sem a konty miatt röhögtek ki.
2019. ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De, de mindegy...
2019. ápr. 13. 10:52
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem tetszik de ennel vannak sokkal-sokkal gazabb dolgok is. egyebkent mar tenyleg nem divat de hogy emiatt nevetseg targya legyel inkabb oket minositi. bunkokkal nem kell foglalkozni
2019. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Hajfánk mindig is röhejesen nézett ki, csak amikor divat volt nem merték megmondani egymásnak a hölgyek.

Mondom ezt férfiként úgy, hogy akárhány ismerősömmel beszéltem (szint úgy férfiak) mind szerint ocsmány volt, a nők meg hordták mert divat, de lehet hozzájuk is eljutott a hír pár év alatt ezzel kapcsolatban.

2019. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, hogy divat-e?


Szoktam így hordani, mivel vékonyszálú, hoszú, sima hajam van, és a többi laza konty nem marad meg normálisan segédeszköz nélkül. Soha senki nem szólt be érte.

2019. ápr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk felnőtt emberek között amúgy sem jellemző, hogy idegeneket arcba röhögjön valaki, ebből az átlag kinő 16 éves kora után.

Egyébként nem ciki szerintem, vékonyszálú a hajam, hogyha kontyolni akarok, simán használom, divat ide vagy oda, jobban néz ki vele.

2019. ápr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én balettozom, vagyis a hajam természetes formája, hogy konty, nem fogok csak azért valami fura és kényelmetlen módon fésülködni, mert pár kis tini viccesnek találja... majd kinövik magukat ők is. (de azért sem mert néhány hímnemű undorodik tőle-sőt!)
2019. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
ja és növessz már egy kis önbizalmat
2019. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Már nem divat, de a kisebbek egyáltalán nem feltűnőek vagy csúnyák, sokan viselik őket ma is. Viszont a 2015-ös, akkora a fánk mint a fejem már akkor is idiótán mutatott. Csak akkor mindenki hordta.
2019. ápr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!