Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon random kérdés de...

Nagyon random kérdés de teljesen komolyan: nem tudom elhatározni, levágjam-e a hajam? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hosszú hajú/valaha hosszú hajjal élő nőtársaim remélem átélik a helyzetem. Mindig is hosszú hajam volt (majdnem derékig érő) ezért nehéz az elhatározás.

Nagyon sokszor belegondoltam már milyen lenne rövid hajjal az élet :D Tekintve hogy macera a hajmosás, formázás, gyakran kell vasalnom mert az élet nem áldott meg egyenes, selymes hajjal, hanem hullámossal.. Ez oda vezetett az évek során hogy törik a vége, nincs szép fénye és még festve is volt.


Sötétbarna hajam van, az arcom pedig kicsit hosszúkásabb, ezért is gondolom lehet jobban állna a rövid (pl. kulcscsontig érő) haj. A homlokom magasabb, de frufrut nem akarok.

Ha minden igaz pont a jelenlegi fazon a "legrosszabb" választás nekem, mivel jobban nyújtja az arcot a hosszú egyenes haj és még sötét is ami jobban rátesz.


Ti mit gondoltok, belevágnátok (haha..)?

Van aki tett ilyen drasztikus lépést és nem bánta meg?



2019. ápr. 13. 21:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

De jó látni hogy ennyi embernek pozitív róla a véleménye/tapasztalata :D

Mikor kicsi voltam egyszer levágattuk de akkor hiányzott nagyon a hosszú haj emlékszem(:


Pixit nem vágatnék az tényleg nagyon hirtelen lenne és szerintem ahhoz kell egy adott arctípus hogy jól álljon. Nekem kellene egy kis volumen az arcom köré hogy kerekítse, tetszik például a laza hullámos bob stílus(:

2019. ápr. 16. 13:09
 12/12 anonim ***** válasza:
48%

Nekem hát-középig érő hajam volt, de nagyon utáltam, a vége eltöredezett/vékonyodott... Levágta a fodrász nagyon rövidre és ocsmányul nézett ki. De úgy tényleg. Ilyen gomba szerű fos volt... Fél év múlva már egész faszán megnőtt, utána már otthon vágtam a végéből piciket, sose rontottam el igazából. Aztán nemrég végre rájöttem hogy túl nagy a homlokom, és kéne egy frufru! Azt is otthon csináltam, rohadt egyszerű, és ha nem vagy egy debil, kevés esély van rá hogy elrontsd.

Most a hajam a lapockám aljáig ér, a frufrut szerintem örökre megtartom! Lényeg az hogy én imádom a hosszú hajat, és ha egészségesebb lenne a hajam, akkor biztos megnöveszteném (annak ellenére hogy nekem is hosszúkás arcom van).

De ha tetszik a rövid haj, hajrá;)

2019. máj. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!