Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deszkások ti is kiakadtok...

Deszkások ti is kiakadtok mikor egy random emberen Vans/Thasher egyéb deszkás cuccokat láttok?

Figyelt kérdés

Random ember alatt azokat az embereket értem akiknek köze nincs a deszkázáshoz. Csak azért kérdem mert a környéken egyre több a Vans csukában/hátizsákkal járkáló ember, és nem értem hogy a Vansen mi lett ekkora divat? Szerintem olyan szánalmas hogy ebből is divatot csinálnak... A Thrasher tette az i-re a pontot. Mikor közöltem az évfolyamtársammal hogy veszek magamnak Thrasher pólót és pulóvert, ő is közölte, hogy ő már rendelt magának egyet, én meg néztem egy nagyot és olyan szinten kiakadtam hogy az nem igaz. Kérdeztem tőle, hogy hát minek neki ha nem is deszkázik, erre természetesen megkaptam, hogy: leszarja, mert akkor is menő.

A Vans meg még elmegy, de a Thrasher kifejezetten gördeszkásoknak kitalált márka, erre már ebből is divatot csinálnak? Szánalom... Deszkás/L



2017. szept. 12. 21:39
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
*Thrasher. Elírtam a kérdésben:D
2017. szept. 12. 21:47
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Thrasher nem izgat, a vansot pedig mindig megnézem az embereken mert a kedvenc cipőm és had irigykedjek már egy sort. Én is deszkázom de valami régi elnyűtt converseben. :)sajnálom a vansemet rá
2017. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Nekem meg pont hogy a Thrasher a kedvenc márkám, és örülök, hogy itt még magyarországon nem jött divatba, nem ismerik úgy mint pl a Nike-t, Adidast stb... Alapból nem igazán vagyok oda a divatos cuccokért, nem vagyok tömeg.. Akárhányszor meglátok valakin egy Thrasher pulcsit, agy_faszt kapok.... És itt még mindig a nem deszkásokról beszélek.
2017. szept. 12. 22:01
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Nekem meg egy eredetileg tenisz márka cipője a kedvencem, pedig életemben nem teniszeztem. Meg van egy pólóm tőlük, abban szoktam tornázni. Sport sport. Nagyon gáz azt nézni, hogy most éppen valaki milyen márkában van.
2017. szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
A vans az tényleg elmegy.A Trasher viszont nállam is kiverte a biztosítékot.Ez nagyjából olyan mintha valaki olyan csapat mezét hordaná amiről még nem is hallott.
2017. szept. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
92%
Hát szerintem nagyon röhelyes, hogy ezen kiakadsz. Kissé mintha azt gondolnád, hogy ezzel ellopják a te "különlegességed". De ha csak Ennyi vagy, az szomorú. Na meg nem tudhatod, hogy ha néha meglátsz valakin egy olyan pulcsit, akkor az a random ember deszkás-e avagy sem.
2017. szept. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
De te nem erted kedves utolso elotti. A ketto kozott nagyon sok kulombseg van. Minthogy felveszel egy teniszes polot, mert szereted a teniszt vagy mert esetleg tornazol es kenyelmes, vagyhogy velveszel egy Thrasher polot, mert "meno" ami gyakorlatilag CSAK deszkasoknak lett tervezve, es neha a viseloje azt se tudja megmondani mi az a kickflip, vagy eppen utalja a deszkazast. Vagy egyaltalan nem is deszkazik. Ez olyan mintha felvennek egy olyan polot amire ra van irva az hogy pl: Disco vagy mittomen, holott en utalom a Discot es nem is nekem lett tervezve, hanem azoknak akik Discoba jarnak... Jo ez hulye pelda volt de most mas nem jutott eszembe, remelem erted:D Utolsoval egyet ertek:D Vans meg elmegy mert azt bmx-esek, esetlek rolleresek es mas egyeb extrem sportolok is elkezdtek hordani (egyebkent nem tudom mi celbol), es igy hamarabb el tudott terjedni. De a Thrashert undorito egy olyan emberen latni aki azt sem tudja mit jelent a gordeszka szo.. Legszivesebben letepnem rola es lehanynam...
2017. szept. 13. 06:47
 8/40 A kérdező kommentje:
Nem a "kulonlegessegem" miatt feltem, hanem csak nem akarom hogy ezt is felmajmoljak mint a Niket, Adidast stb... Mert azok olyan markak amit barki hordhat, mert nem fogjak kinevetni, viszont ha egy random ember felvesz egy Thrasher polot azt a deszkasok kikozositik.. Te nem erzed a sullyat mert gondolom te sem vagy az.. Alapbol a deszkasokhoz szolt a kerdes... Mondjuk onnan allapitom meg, hogy megkerdezem tole, vagy pedig ismerem... De igy altalanossagba is vannak ilyen emberek..
2017. szept. 13. 06:51
 9/40 anonim ***** válasza:
97%

Nőj fel, és rájössz, milyen nevetséges dolgon hisztizel :D

Ez CSAK RUHA, nincs olyan, hogy kizárólag ezeknek, vagy azoknak lett kifejlesztve. A pulcsiban beépített könyökvédő van? Vagy mitől nem hordhatja nem deszkás? Kínai pólóban is ugyanúgy lehet deszkázni, és egy nem deszkás is nyugodtan hordhat "deszkás" ruhát.

2017. szept. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt vesz fel amit szeretne. Nem a pólód miatt leszel deszkás. Lehet, hogy van aki meg szuper deszkás de kínai ruhában jár mert nincs 10ezer forintja egy pólóra.
2017. szept. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!