Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vegánok mi a véleményetek a...

Vegánok mi a véleményetek a vegán tusfürdőről?

Figyelt kérdés
Nem reklámozni akarok, de az egyik nagyobb márka "vegán" tusfürdőket dobott a kínálatára. Mondjuk van 5 ilyen terméke meg mellé 40 másik terméke amik simán tartalmazhatnak állati eredetű terméket. Ti vennétek ilyen cégtől "vegán tusfürdőt/dezodort"?
2019. ápr. 15. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én vennék szerintem,mert ezzel azt támogatom,amin nem végeztek kísérleteket,nem tartalmaz semmi állati eredetűt,hiszen lehet,hogy ha többen vásárolják megnyílik a szemük és látják,hogy talán a vegán terméken nagyobb a kereslet.

De megértem azokat is,akik nem akarnak egy olyan céget támogatni,akinek vannak nem vegán termékei.Csak így nem biztos,hogy lesz előrelépés.Örüljünk,hogy a cégek észheztérnek és már ilyenekre is van lehetősegünk!:)

2019. ápr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Örüljünk,hogy a cégek észheztérnek és már ilyenekre is van lehetősegünk!:)"


Mérhetetlen naivitás ezt hinni. Valószínűleg pont keresztbe hosszába tojnak a vegánok ügyére, csak ez egy marha jó marketing fogás és egy kiszolgálatlan piaci rés.

2019. ápr. 16. 10:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Van, aki úgy gondolja, hogy ez tök jó, és megvásárolja ezeket a cuccokat, hogy a cég lássa, hogy erre van kereslet, és akkor majd egyre bővíti a kínálatát a nem vegán illetve nem cruelty free termékek kárára. Én sajnos nem vagyok ilyen optimista, egyszerű marketingfogásnak tartom, és attól nem lesz szimpatikusabb egy cég, hogy kijön vegán termékekkel. Sokkal szívesebben vásárolok olyan cégektől, amik egyébként is cruelty free és vegán termékeket forgalmaz.
2019. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Huhh282 válasza:
Szuper, meg minden, de attól még nem CF... Mondjuk elég jó megtévesztésnek
2019. ápr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!