Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz sampont mire használhat...

Száraz sampont mire használhatnék fel, ha a hajamra nem akarom?

Figyelt kérdés

Van itthon egy rakás WU2 szárazsampon. Egyszer kipróbáltam a hajam egy kis részén, de gusztustalannak tartom. Nem is értem mire való. Ettől nem tűnik frissebbnek a haj, helyette olyan, mintha be lenne hintőporozva az egész, vagy rámborult volna egy tasak liszt. Hülyeség.

És senki nem használja a családban.


Ez igazából micsoda ez a szárazsampon, milyen anyagból van? Mi másra lehetne használni?

Ilyesmire gondoltam, mint mondjuk mosó/mosogatószerként vagy szóval ilyen súrolóként....

Vagy van jobb ötlet?

Hangyát gondolom nem irt....


2019. ápr. 16. 14:55
 1/8 anonim válasza:
100%
Próbáld úgy, hogy a fölösleget lerázod/letörlöd a hajadról
2019. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell elolvasni a használati útmutatót...ráfújod, belemasszírozod a hajba, és kifésülöd a fehér port.
2019. ápr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"olyan, mintha be lenne hintőporozva az egész"

Én régen 1-2 alkalommal használtam konkrét hintőport a hajamra, nem látszott belőle semmi, pedig sötét színű.

2019. ápr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A felesleget ki kell fésülni. Hajkefével minden irányból alaposan átfésülöd a hajad, és észre sem lehet venni. De mindenre rá van írva a felhasználási mód és az összetevők is. Pont a WU2-ét nem találtam meg, néhány másik márkáét megnéztem, keményítő van bennük többnyire (rizs, kukorica stb.), plusz alkohol, hajtógáz ilyesmi. Nem jut eszembe, mi másra lehetne még felhasználni.
2019. ápr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is fésültem, meg poroltam, de hiába, úgy is látszott.


És egyébként mégis mi a fenére való? Úgy értem mért lesz jó, ha valaki ilyet szór a hajába? Ettől nem lesz tisztább a haj. Nem egyszerűbb rendes samponnal és vízzel megmosni?

2019. ápr. 16. 22:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek gyorsan zsírosodik a haja. Én is moshatnám minden másnap, mert hamar zsíros hatású lesz (főleg szeles időben, amilyen mostanában nálunk van). Ez nem azt jelenti, hogy koszos is, nem tesz jót a hajnak az ilyen sűrű hajmosás.

Ebből egy keveset ráfújok, belemasszírozom, várok egy kicsit és kifésülés után felfrissül a haj. Kb. 1-2 nappal lehet így eltolni a hajmosást. Praktikus találmány.

2019. ápr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szeretné naponta-kétnaponta mosni a haját.
2019. ápr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is használok szárazsampont. Muszáj, mert gyorsan zsírosodik a hajam és vállalhatatlan lenne a fejem enélkül. Jól felrázom és fújok a hajtövemre, hagyom megszáradni és ahol látom, hogy több ment a hajamra és fehér folt lett ott, azt a kezemmel eldolgozom és már nem is látszik. Utána a hajnak nincs zsíros kinézete, hanem kb mintha frissen lenne megmosva. De azt, hogy mire lehet még jó, ha nem akarod szárazsamponként a hajadra használni, hát ez egy igen fogós kérdés...max kísérletezd ki, valamire csak jó lesz tán.
2019. ápr. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!