Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha annyira pattanás...

Mit tegyek ha annyira pattanásos a fenekem hogy már ülni se tudok rendesen annyira fáj?

Figyelt kérdés
Nagy, kinyomhatatlan gyulladások vannak rajta. Mivel kezeljem hogy elmúljanak?

2019. ápr. 16. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
😂😂😂
2019. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos választ :)
2019. ápr. 16. 21:01
 3/12 anonim válasza:
100%
Keress fel egy bőrgyógyászt, és ő valószínüleg felír neked antibiotikumot, vagy antibiotikumos kenőcsöt.
2019. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Bőrgyógyász.
2019. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

Mielőtt bőrgyógyászhoz mennél, kérdezem én, egészségesen étkezel, iszol minimum 2 liter vizet naponta és mozogsz rendszeresen? Esetleg van ételallergiád?


Borogasd kamillateával! Az jó gyulladáscsökkentő.

2019. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Cink rázóst kérj a patikában gyulladt pattanásra (magisztrális készítmény) és amilyen gyakran tudod, kend be vele vékonyan.

Gondolom egész nap ülsz, érdemes lenne ezen is változtatni.

2019. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Antibiotikumot nem szedhetek.

Egészségesen nem mondanám hogy étkezek, de viszek be A, B, C, D, meg egyéb vitaminokat a szervezetembe kapszulák/gyógyszerek útján. A folyadékbevitelem pedig szerintem simán meg van annyi. Mozgok eleget, talán még túl sokat is mert képtelen vagyok hízni. Ételallergiáról nem tudok.

Sokat ülök, de pont nem azon a részen jönnek ki hanem fentebb.

2019. ápr. 16. 21:15
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet, hogy butaságot kérdezek, de a ruháid, fehérneműid nem nagyon műszálasok?

Testen levő pattanásoknál a Paula's Choice AHA-s testápolója is segített nekem (csak mocsok drága).

A cink jó ötlet.

2019. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem műszálasak. Azt a cinkeset hogy kell használni?
2019. ápr. 16. 22:52
 10/12 anonim ***** válasza:
27%

Hiába szedsz vitamint, ha minősíthetetlen ételeket eszel. A sok sz.rnak, salakanyagnak attól még valahol távozni kell. Valakinek az arcán, neked pl. a fenekednél.

Miket eszel?

Nem jó, ha túl sok zsíros, olajos ételt fogyasztunk.

Az vagy, amit megeszel.


És hiába pontoztátok le 0%-ra a válaszom, attól még ez is lehet egy opció a kérdező problémájra.

2019. ápr. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!