Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fekete hajszínező ki fog...

A fekete hajszínező ki fog jönni a szőke hajamból?

Figyelt kérdés

Nagyon világos, hamvasszőke festett hajam van, de egy ideje nagyon foglalkoztat a gondolat, hogy befessem feketére.

Nem szeretnék rögtön rendes hajfestéket használni, mert félek, hogy nem állna jól, és tudom milyen nehéz lenne újra szőkét varázsolni a hajamból, ezért gondoltam a hajszinezore. Azonban nagyon sok helyen olvastam, hogy van akinek nem jött ki belőle...

Esetleg valakinek van valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban?



2019. ápr. 19. 02:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Soha nem fog kikopni. Jobban jársz egy parokaval.
2019. ápr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, be se fogja elsőre, csak foltosan, kijönni meg nagyon nehezen fog, esélyes, hogy újra kell majd szőkíteni.

Milyen az eredeti hajszíned?

Az extra világosszőkéről feketére eléggé éles váltás, én inkább valami sötét kávébarnával próbálkoznék, valamivel lágyabb, mint a fekete, de közel ugyanolyan sötét, de persze te tudod.

2019. ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fog kijönni belőle foltos marad. A paróka tényleg jó ötlet.
2019. ápr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!