Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért olyan nehéz a fodrászokn...

Miért olyan nehéz a fodrászoknak, annyit vágni a hajból amennyit kér a vendég, nem annyit amennyit gondolnak?

Figyelt kérdés

Ezt fodraszoktol is kérdezem, ha van itt esetleg..

Minap elmentem fodrászhoz, fel centit kértem. Mindig ennyit kérek, 2-3havonta járok.

Derékig ért a hajam. Amikor haza értem azt hittem elsirom magam..

A derékig erő hajam hatkozepig ér.. Ha előre tettem majdnem koldokig ért, most alig mell alá.


Évek óta novesztem, nagyon lassan nő a hajam...

Veletek volt ilyen? Vagy hasonló? Mire jó ez?

Nem volt eltorve sem a vége, csak picit elvekonyodott nem volt erre oka..


2019. ápr. 19. 13:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
76%
én a helyedben vissza mennék és még reklamálni, minimum a pénzt vissza követelném, amennyiben meg nem adja vissza, az összes létező közösségi oldalon olyna reklámot csinálnék neki hogy soha többé nem menne hozzá senki
2019. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Otthon láttam... Ezt nem fogom megérteni. Ott akkor amikor megszárította nem láttad, hogy 20cmt is levágott?
2019. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fél centit minek vágatni?
2019. ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem fél cm-t nem is lehet vágni.

Nem értem miért nem szóltál ott? Hisz az ember látja a tükörben, hogy mennyit készül vágni a fodrász...

2019. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tényleg az a kérdés minek akarok kB fel centit vagatni? :D komolyan? :D A fodrásznak legyen már mindegy. Fizetek és kész. Másnak végképp legyen már mindegy. Én így csinálom évek óta és gyönyörű hosszú hajam van..na mindegy.



Sajnos nincs most ugye nyitva, de megyek kedden, mert ott van a szolárium is és remélem tele is lesz a fodrászat, hogy úgy mondhassam, hogy Hallod xy megmutassam mennyi a fel-1cm?


És oké, ha nem lehet fel centit vágni, de egyet biztos... Na de akkor sem vágjuk le a haj felet, főleg ha nincs rossz állapotban. :)


Nem mosta meg a hajam, szárazon vágta (ez is furcsa volt nekem, sosem vágta senki szárazon)

Nem is néztem meg ott, sosem szoktam. Nem látszik a vágás, olyan keveset szoktak vágni. Mit nézegessem..

2019. ápr. 19. 17:02
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nem, nem láttam. Hatrarakta a hajam és úgy vágta. Nem a szemem előtt. Tükörben sem láttam és a földön sem. Sokszor voltam nála. Nem is gondoltam, hogy figyelnem kéne. Ha először lettem volna nála, biztosan figyelek mint nála is első pár alkalommal anno.
2019. ápr. 19. 17:03
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Eszreveszed ha annyit vag, csak feltel szolni akkor..
2019. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Hát, már bocsi, de én észreveszem, ha hiányzik a hajamból 15-20 cm, ha előbb nem is, de amikor felállok a székből, hogy megnézzem az eredményt, illetve a földön! :D
2019. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ja, mert olyaaaan nagy gyökér vagyok, hogy ha látom hogy levagja valaki az évek óta növesztett hajam nem állok fel a székből?! :) látszik, hogy nem ismertek..

Mindegy, ide úgy néz ki nem segíteni járnak az emberek,hanem kötekedni. Ilyenkor boldog vagyok, hogy van jobb dolgom és csak fel évente 1x jövök fel. 🤭🤭🤭

2019. ápr. 19. 20:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem féltékenységből vágja le.... Én nem is megyek kontárokhoz. Tisztelet annak a kevés kivételnek, bár én még nem találkoztam vele... Sajnálom 😕 Nekem is derékig ér a hajam bele is betegednék, ha valaki levágná. Sok éve növeszteni szintén. Tégy panaszt mindenképp.
2019. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!