Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Évekig hullámos hajam volt,...

Évekig hullámos hajam volt, kiegyenesedett. Mitől?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta egészen az elmúlt évig kb ennyire hullámos volt a hajam természetesen:

[link]


Nem csináltam vele semmit, csak egyenesre kezdtem vágatni a végeit (addig voltak hosszabb-rövidebb tincseim, most egybe van vágva) azóta konkrétan szögegyenes a hajam, maximum az első tincs hullámosodik be nagy ritkán, de fésülködés után az is egyenes újra.


Tetszik így is, sőt, valamivel jobban is.


De mi lehet az oka?


2019. ápr. 23. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hormonváltozás okozhatja
2019. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, mitől lehet, de ugyanez történt pár éve velem is :D

Kb olyan hajam volt, mint amilyen a linkelt képen, csak épp alapból is nagyon dús, a hullámok miatt pedig még dúsabbnak tűnt, a vége pedig mindig kifelé pöndörödött.

Nem szerettem, sokat vasaltam, de persze mindig kidobta, és visszahullámosodott.


Aztán valahogy egyre kevesebb lett benne a hullám, mostanra pedig teljesen egyenes lett :D persze engem nem zavar, sokkal jobban szeretem így, örülök, hogy ilyenné vált :D Remélem h marad is így

2019. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem fordítva történt. Egyenes hajam volt, életmódváltás után behullámosodott, a bébihajaim csigás göndörek lettek. Szerintem is hormonok okozzák a változást, mert pcos miatt kezdtem egészségesen élni.
2019. ápr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem köze van ahhoz, hogy amint írtad most egyhosszra vágattad, nincs kipuhítva. Valószínűleg eddig sem lehetett túl hullámos a hajad, de a hullámokat jobban ki tudta adni a lépcsőzetes vágástechnika, (esetleg tépett frizura) Most azonban lehúzza a súlya így inkább egyenes hatású.
2019. ápr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!