Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnàtok segíteni? Lètezik...

Tudnàtok segíteni? Lètezik ilyesmi? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tehàt làttam egyszer egy reklàmot amiben valamilyen hajsprayről volt szò ami (amelett,hogy javìtsa a haj àllapotàt) pl. a termèszetsen szőke vagy barna hajat ami termèszetes ùton lett sötètebb, visszaàllìtsa az eredeti àllapotàra. Tehàt ezek ilyen "hajvilàgosìtòk"? Lètezik egyàtalàn ilyesmi? Xd Ha meg mègis lètezik akkor probàlta màr valaki? Esetleg kàrosìthatja a hajat?


Az esetleges vàlaszokat előre is köszönöm, bàr lehet, hogy hülyesèget kèrdeztem, de na, nèzzètek el nekem. Egyèbkènt termèszetsen szőke vagyok ès igazàbòl annyira nem barnult be de azèrt örülnèk neki ha vilàgosabbà tehetnèm ( persze hallotam termèszetes tehnikàkról de ez azèrt mègis màs).



2019. ápr. 23. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Festve van a hajad? Létezik hajradírozó, ha festett hajról van szó.


Ha természetes a hajad, akkor első körben hamvasítóval probálkoznék, vagy olyan samponnal ami szőke hajra van.

Aztán, lehet drogérában kapni egyik márkánal valami szőkítő zseléjét, sunkiss jelly a neve, én azt használtam amikor a szőke hajam télen sötétedett, a hajvégeket szárítja szóval mellé egy olaj, hajvégápoló nem árt.


Esetleg, ami nekem még jó volt, a palettenek van hajszinezöje, én a gyöngyház szőkét vettem, talán 315ös árnyalat, sima hajszinezö, pont olyan árnyalat lett tőle a hajam, mint sötétedés előtt volt.


De a legbiztosabb és tuti eredmény ha elmész egy fodrászhoz, megmutatod milyen volt a hajad és befesti neked. Ha azt a szint kapod, nyáron ha nő le a festék, meg se fog látszani

2019. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt! Egyèbkènt igen, termèszetesen szőke vagyok benne volt a kèrdèsben. Esetleg megtudnàd mondani milyen màrkàjù termèkek talàlhatòk ilyen cèlbòl a dm-ben?
2019. ápr. 23. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Hamvasito van schauma, swiss, nivea is talán


A sunkiss jelly loreal talán, de keress rá neten, ki fogja adni, és kapható dmben


A hajszinezö palette


Sampont pedig úgy keress h szőke hajra, az lesz a hátuljára írva, langhaarmadchen a dm saját márkája, ebben pl van olyan, ami havasító és szőke hajra van, levendulás, lila a flakonja is.

De neten keress rá, dm.hu

2019. ápr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a vàlaszt!
2019. ápr. 23. 13:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Sunkiss loreal van spray és zselé is, de spray van a baleának is
2019. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!