Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A vegán táplálkozástól szebb...

A vegán táplálkozástól szebb lesz a bőr?

Figyelt kérdés
Néhány helyen olvastam hogyha nem eszünk semmi állati eredetű élelmiszert szebb lesz a bőr. Igaz ez?
2019. ápr. 25. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
nem
2019. ápr. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

A most nagyon népszerű vegán propaganda áltanulmányait pont annyira kell komolyan venni, mint annak idején azt, hogy “Lapos a Föld”.


Minden embernek másmilyen a szervezete, és a személyes bőrtípusodat soha az életben nem fogod tudni megváltoztatni semmilyen módszerrel, max. enyhítheted a tüneteidet - pláne, ha tinédzser vagy, és ilyenkor ez természetes!

Itthon nagyon sokan, pontosabban egyre többen intoleránsak a gluténra, laktózra. Többek között ezeknek a tünete is lehet, ha az ember az áltlagnál jobban kipattog az arca. Viszont amint elhagyja ezeket a dolgokat, a bőre is szebb lehet.

Viszont ha nem vagy glutén-, vagy laktózérzékeny, akkor könnyen lehet, hogy más a problémád, vagy egyszerűen nem a megfelelő bőrápolási termékeket használod.

Gyermekkorom óta vegetáriánus vagyok, ergo FOGYASZTOK állati eredetű ételeket, azonban 18 éves korom után magától lenyugodott a bőröm, és azóta sokkal homogénebb.

Volt nyersvegán ismerősöm, aki pont azt mesélte, hogy amíg vegán volt, sokkal pattanásosabb volt, és amint végleg abbahagyta az egészet, neki is jobb lett.


Hidd el, nem mindenkinek jó a vegán táplálkozás!

Ész nélkül pedig pláne nem lehet csinálni.

Nem egy vegán ismerősöm sorban hagyta abba, mert hiánybetegségei, meg mindenféle más problémájuk lett az utóbbi években.

Tudom, hogy most baromi nagy divat, de hidd el, 5 év múlva az emberek 90%-a abba fogja hagyni ezt a vegán hisztériát, mert teljesen más étkezési irányzat fogja felütni a fejét.

2019. ápr. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Inkább attól lesz a bőröd, ha nem eszel annyi gyorskaját, cukrozott dolgokat, kakaót(csoki), ill. ha olyan a bőröd, akkor mandulaféléket. Nekem ezek rossz hatásra vannak a bőrömre, szóbal próbálom őket mellőzni, és inkább úgymond “tiszta” kajákat enni, amiben nincs annyi rossz dolog.
2019. ápr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Előző vagyok, *jobb a bőröd
2019. ápr. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem lehet kijelenteni.

1. Mit értesz szebb alatt? Pattanások nem fognak attól automatikusan elmúlni hogy kiiktatod az állati eredetű terméket hogyha nem az okozza őket. Ezerféle oka lehet a problémás bőrnek, hormonális dolgok, rossz arcápolás, tehát ezt így nem lehet kijelenteni hogy szebb lesz. Én például a szójától is kipattogok ami vegán, szóval erről ennyit. Nekem olyan értelemben lett szebb hogy puhább, ragyogóbb lett, de előtte szinte alig ettem zöldséget meg gyümölcsöt tehát ez sem feltétlenül a vegánságnak róható fel hanem annak hogy sz rul étkeztem előtte.

2. A vegán táplálkozás nem feltétlenül jelent egészséges táplálkozást. Az oreo is vegán, a sós lays is vegán, ha ezekkel tömöd a fejed egész nap az semmilyen szempontból nem tesz jót a bőrnek. A ló túlsó oldala a meg a nyers étkezés ami úgyszint egészségtelen, a mértéktelen fruktóz pont hogy kifejezetten rossz a bőrnek és sokan ezért is pattognak ki úgy nyersvegánként.

2019. ápr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

50%-50% százalék.

Ha a hormonokkal van bajod, akkor igen, segít.

Ha nem, akkor csak rosszabb lesz. Jobban kiszàríthatja a bőrt, helytelen étrend mellett vitaminhiàny is kialakul.


Ami 100%hogy szebbé varszsolja a bőröd, az a sok víz és az izzadztó edzés vagy szauna.

2019. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ennek nincs semmilyen tudományos alapja. Minden dietetikus ajánlja, hogy heti 1-2 alkalommal fogyassz húst.
2019. ápr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Laci_11 válasza:
Egyértelműen igen. Nem fog annyira öregedni, nem lesz zsíros. A körmöm is rendbe jött nekem, nincs testszagom, a pattanások is szinte teljesen eltűntek az arcomról. De igaza van, aki írja, ehhez kell a sok halott, cukrozott, adalékolt termék elhagyása.
2019. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó! Az ember mindenevő, érted te ezt? A húsra szükségünk van. Aki mást mond az hazudik.
2019. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!