Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Koffeines samponok használnak?...

Koffeines samponok használnak? Melyiket vegyem? 19/F

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a koffeines samponok megakadályozzák a hajhullást, illetve segít visszafordítani is némileg.


19/F vagyok, és kicsit elvékonyodtak a hajszálaim, illetve valamennyire el kezdett ritkulni a hajam ott ahol el van választva egy vonalban. Szóval gondoltam jobb félni mint megijedni.


Ahogy láttam nem drágák, viszont van többféle is.

Például van Alpecin márkából "C1 reduces hair loss" felirattal, meg Triple eight márka is van ahol csak annyit írnak a tubuson, hogy karetin protein és erősítő. Annyira ki van emelve az a C1 az előbbin, hogy valami fontos lehet esetleg?:D


Nektek van tapasztalatok az ilyen samponokkal? Használnak? Esetleg tudtok is ajánlani márkát/fajtát?



2019. ápr. 26. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Biztos vagyok benne hogy semmit se fog használni. Orvos írhat fel olyan gyógyszert ami valóban hatásos, de azok drágák és mellékhatásoktól sem mentesek.
2019. ápr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Doros válasza:

Én még nem jöttem rá a reklám értelmére.

Azt mondja, hormonális okokból kezd hullani a haj, finom célzással a menopauzára.

Aztán közli, hogy a koffeines sampon az tuti.

Aztán meg még hozzáteszi, hogy a férfiaknak is.


És én még mindig nem értem, miért adogatják a nőgyógyászok a hormonokat a menopauza tüneteivel kínlódó nőknek, ahelyett, hogy elküldenék kávét inni.


Meg hogy aki nagy kávés, és ötöt is megiszik naponta, miért jelentkezik náluk is a menopauza.

2019. máj. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Doros válasza:
Addig el se jutottam, hogy mit csinálnak a férfiak a hormonaikkal, hogy az ő hajukra is jó állítólag a koffein.
2019. máj. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!