Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon erős hónaljszőr kiszedése?

Nagyon erős hónaljszőr kiszedése?

Figyelt kérdés

Volt idő mikor borotvával szedtem de fekete pontok maradtak. A gyantához nagyon meg kéne növesztenem, ahogy az epiláláshoz is, a fájdalmat kibírom de nincs időm megnöveszteni, ráadásul a végeredmény sem szép mert sebes és szőrős marad, mert nem egyszerre nő ki a szőröm

Valaki tudja esetleg hogy a borotválási fekete pontokat hogyan lehet eltüntetni? Már nagyon kétségbe vagyok esve:(



2019. ápr. 27. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Villanofenyes epilator kell neked, pont az ilyen nagyon eros es sotet szorszalakon mukodik a leghatekonyabban.
2019. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel borotválás esetén nem tudsz mit csinálni. Akinek erős, fekete a szőre,annak ilyen. Nekem is,ráadásul a lábamon is.
2019. ápr. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én most a télen álltam neki epilálni.

Idegesített, hogy nő, szőrös, de takarva volt, idegen nem látta, itthon meg ez pont nem zavart senkit.

És mivel máshogy izzadok, még csak sebes sem lett utána.

Ha nincs időm szépen epilálni csak akkor kapom le borotvával, és már nem látszanak a pöttyök.

2019. ápr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!