Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve kezdtem el szőkíteni a hajam és emiatt nagyon letöredezett, 2 hónapja volt utoljára szőkítve és 1 hónapja le is lett vágva de ezután is nagyon elvékonyodott az alja.

Szedek hajvitamint és mindig ápolom olajjal, hajpakolás stb de csak egyre rövidebb sajnos.

Valakinek esetleg van valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Gondolkoztam azon is, hogy hajszínt váltok, de nem tudom jó lenne-e az most.



2019. ápr. 30. 14:45
 1/4 anonim válasza:
0%
mar csak az a kerdes, h ennek mi koze a szomszedaidhoz? szerinted ki a tosz kivancsi erre a hulyesegre az emberek kategoriaban?
2019. ápr. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kókuszolajjal ápold. De az a rész ami agyon van szőkítve már sosem lesz full egészséges. Biztosan barnára váltanák max vmi most divatos melírt bele.
2019. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves felhasználó!

Köszönöm a helyes megfigyelésed.

Véletlenül elfelejtettem kiválasztani a kategóriát és ide sorolta be.

Remélem mostmár nyugodtan fogsz aludni, hogy megtudtad.

Azért egy kicsit emberhez méltóbban is megnyílvánulhattál volna.

Örülök, hogy ennyi időd van, hogy a neten kötözködj. Én csak segítséget szerettem volna kérni.

2019. ápr. 30. 14:57
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm szépen a válaszod!
2019. ápr. 30. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!