Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vagyok még mindig...

Miért vagyok még mindig nagyon pattanásos?

Figyelt kérdés
Használok/használtam rengeteg féle kenőcsöt, krémet, maszkot, olyat is amit bőrgyógyász írt fel, szedtem gyógyszert is amit ő írt fel, nem eszek cukrosat, csokit, csipszet, magvakat, diót, mogyorót, nem iszok üdítőt, megiszok napi 3liter ásványvizet, sportolok, eszek zöldséget gyümölcsöt, és még mindig tiszta pattanás és piros gyulladt az arcom.. Nyilván régebben ezek előtt rosszabb volt de még mindig eléggé olyan vagyok.. Mit tegyek? Teljesen el vagyok már keseredve.. 16/F

2019. ápr. 30. 20:13
1 2 3
 1/21 baby_berry ***** válasza:
49%

Lehet sok olajos ételt eszel!

Vagy ha leizzadsz akkor eltömítheti a pólusokat... Vagy allergiás vagy valamire...:/

Vagy lehet túl zsíros a bőröd bármi lehet


L

2019. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A bőröm tényleg zsíros azért mosom napi 2-3x meg langyos vízzel.. És hát menzán eszek sajna koleszos vagyok
2019. ápr. 30. 20:28
 3/21 baby_berry ***** válasza:
69%
Nagyon sokszor ne moss arcot mert akkor azta bizonyos vedőréteget is lemosod! Annyit még tehetsz hogy az olajos kajákat megpróbálod kerülni:)
2019. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
20%

Rendszeres kezelések kozmetikusnál 2-3 hetente

Emellett arcápolási rutin: napi 2 alkalommal ill sportolás után

Lemosóval vagy szappannal lemosod

Tonikkal áttörlöd

Pórusösszehúzó krém

Hidratáló krém (éjjelre éjszakai)

Heti 2-3 alkalommal maszk

2019. máj. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De hogyan kerüljem a zsíros kajákat ha menzán minden zsírból van kb?
2019. máj. 1. 11:45
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
Úgy, hogy máshol nem eszel zsíros kaját , amúgy is ez egy tévhit, szénhidrátoknak és a hormonoknak sokkal nagyobb szerepe van
2019. máj. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 baby_berry ***** válasza:
13%
Hát ezt csak úgy lehet ha nem eszel menzás kaját.:/ vagy tudom még ajánlani a teafa olajos szappant amit a rossmanba is megtudsz venni! 600ft-tól nem több! Azt használd reggel, este.:)
2019. máj. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A bőrgyógyász azt mondta csak olyat kenjek az arcomra amit ő mond, egyébként ne is nyúljak hozzá. Biztos jó ez a teafaolajos szappan?
2019. máj. 1. 16:29
 9/21 A kérdező kommentje:
A szénhidrátnak van szerepe? Ne egyek pekarut?
2019. máj. 1. 16:30
 10/21 baby_berry ***** válasza:
27%
Ehetsz pékárut de ne mindig
2019. máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!