Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » BIODERMA Sébium H2O vagy...

BIODERMA Sébium H2O vagy BIODERMA Hydrabio H2O vasaroljam meg pattanasos borre ami sokszor vizhianyos, nem festem magam?

Figyelt kérdés

BIODERMA Sébium H2O vagy BIODERMA Hydrabio H2O vasaroljam meg pattanasos borre ami sokszor vizhianyos, nem festem magam -

30F, mindig pattanasos voltam



Arra gondoltam hogy masodik vagy elso lepesnek ezt hasznalnam, az arcomra tapicskolni hogy hidratalja a borom valameik miceralis viz...lemosas utan.


Hasznalok AHA/BHA termekeket, sokszor ezert szarazabb szokott lenni - ezert gondotlam hogy a Hydrabio valtozatat vasarolnam meg...



#pattanás #akné #biodearma
2019. ápr. 16. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A micellásvíz nem hidratálásra való, inkább valami hidratáló tonert vagy szérumot keress.
2019. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A micellás víz tisztításra való. Nekem kombinált bőröm van ami vízhianyos. Én lemosásra használom a sensibio micellás vizrt mert ebben nincs parfüm, ami engem szárít. Milyen AHA-t használsz? A tejsavas cuccok jók állítólag vízhianyra, bár én még nem próbáltam. Szerintem próbalj ki egy hialuronsavas szérumot a hidratáló alá. Csak arra figyelj, hogy helyesen vidd fel, mert ha csak felkened, azzal nem mész semmire. Ja meg persze igyál sok vizet.
2019. ápr. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

esel vannak:


vichy peeling ...ilyen lotty aha van benne 4% bordo szinu


purito triple abp tonik


imageskincare

ageless ...aha bha mask ez eros aha val


ordinary bha 2%


imageskincare bha lemoso gel


hylaruin gel krem pedig:


[link]

2019. ápr. 17. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!