Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tartós hajegyenesítés mennyibe...

Tartós hajegyenesítés mennyibe kerül és mennyi ideig tart, ha elfelejtettem megkérdezni? Vágás benne van az árban?

Figyelt kérdés

Igazából a buszon hívtam fel, kiment a fejemből, meg akartam. A vállig érőt 10-ért csinálja úgy tudom, nekem derékig ér...


De akarok vágatni is belőle, nem kérdezte mennyi a a hajam... 4 órát akar rászánni, de sejtem, hogy több lesz...


Sietni hívtam, ezeket meg akartam mond kérdezni.

Most meg újra nem merem esetleg, ha valaki mással hívatom fel?


2019. máj. 3. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

40-50 korul gondolkozz

Ha a vallig ero 10

De nemgaz ujra hivni az gaz ha nem viszel eleg penzt

2019. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, ezért akartam megkérdezni, hogy mennyi, hogy igazából mennyi pénzt vegyek le, mert gondolom kártyával nem lehet fizetni, nem azért. Eskü gondoltam rá, de sosem voltam magam, meg zavarban voltam, hogy ezer ember hallja rajtam kivül...


Hát le akarom vágatni a hajam végét, meg az eleje most se ér vállig se, mert fufrum volt és azt akartam lenöveszteni, elég fura most így a hajam....


Viszont rengeteg a hajam, mármint sok, meg dús, gondolom az anyagot számolja, hogy mennyit használ el, nem is a hossz számít annyira...


Lehet felkéne hívnom, mert odaállítok kevés pénzzel, meg ilyenek...

2019. máj. 3. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!