Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Naranccsárga hajfesték vagy...

Naranccsárga hajfesték vagy hajszínező?

Figyelt kérdés

Legjobban a hajszínezőnek örülnék, mivel úgy tudom, hogy az kevésbé roncsolja a hajat (lehet tévedek).


Élénk naranccsárga hajszínt szeretnék (pár mosás után úgyis veszít az élénkségéből). Milyen hajfestéket vagy hajszínezőt ajánlanátok, ami viszonylag olcsó is?



2019. máj. 4. 02:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Hat en voltam olyan, hajszinezovel es festekkel is. Szerintem elsore hajszinezovel csinald. A festek nagyon gyorsan kopik, alapbol ezeket 2 hetente kene festetni ha a rez vorosre gondolsz... Es, hiaba latod ugy a kepen, sokkal sotetebbre fogja majd be. A hajszinezovel szep elenk szint ersz el.

En meguntam a szint, hajat festeni allandoan, azota se ment ki a voros pigment a hajambol :/

2019. máj. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hú, hát az akkor nagyon macerás. 2 hetente festés nagyon tönkretenné a hajamat. Màrmint előbb a hajszínezőre gondoltam, de azzal úgyis voltam, hogy hamar kopik, aztán álltam volna át a hajfestékre. De ha hajfestékkel is 2 hetente festeni kell az már régen rossz. Köszi a választ.
2019. máj. 10. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!