Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szétnyomkodtam a fejem...

Angel369 kérdése:

Nagyon szétnyomkodtam a fejem és most nagyon sebes/piros mit tudnék rárakni, hogy holnapra jó legyen?

Figyelt kérdés
A képet mindjárt csatolom,alapozóm van,szóval valami csillapító kéne,csak rámjön a kényszer és nekiesek.De ilyenkor nagyon félek,mert holnap nincs szabadnap,és hogy milyen lesz+ez nagyon meg tudja határozni a hangulatomat..

2019. máj. 5. 16:02
 1/7 A kérdező kommentje:
2019. máj. 5. 16:06
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval igen, ilyen gyönyörű a helyzet,de van egy olyan érzésem,hogy az egész he fog varrasodni amit nagyon nem akarok...😣
2019. máj. 5. 16:06
 3/7 A kérdező kommentje:
[link] ez távolabbi kép,hogy jobban látszon
2019. máj. 5. 16:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez holnapra szerintem nem fog elmúlni max halvanyodni egy kicsit, alapozoval tudod egy kicsit elfedni. Egyebkent ha megfogadod a tanacsom egy borgyogyaszt keress fel, szepen helyre teszi a bőröd.
2019. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

bőrgyógyász és kozmetikus

könyörgöm! a saját érdekedben!

2019. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez holnapra tuti nem fog elmúlni,az alapozó pedig csak kis mértékben fog rajta segíteni.Egyetértek az utolsó válaszolóval,menj el szakemberhez,neked lesz tőle jobb,fele ennyi pattanásod sem lesz,na meg olyan készítményt fogsz kapni ami ténylegesen neked való!
2019. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen anyám is mondta,hogy bejelent,ha kell havonta,de én azt mondtam addigra úgy is elmúlik...Most miattam..hehe,am már van egy egész gyűjteményem ilyenekből,visszanézem a műveimet.
2019. máj. 6. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!