Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a túlzott faggyúmir...

Mit tegyek a túlzott faggyúmirigy működés ellen?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy seborrheám van, az arcom nagyon zsíros, állandóan fénylik, sok mitesszer van rajta és ilyenkor a menstruáció közeledtével gyulladt pattanások jelentkeznek rajta amik hegekkel gyógyulnak. Így hegek is vannak az arcomon már hónapok óta. Teljesen össze tudok törni ezek miatt, utálom ahogy kinézek. Mit tehetnék, hogy ne legyen ilyen a bőröm? Egyébként 1 hidratálókrémet használok és mellé még egy Neutrogenas arclemosót.

2019. máj. 6. 10:50
 1/3 anonim válasza:
64%

A Yves Rochernél van ingyenes bördiagnosztika, ott ajánlanak a bőrödre való krémeket is egyben, ha érdekel próbáld ki egyszer.

Nekem is nagyon miteszeres a bőröm,de az szokta helyre tenni ha rendesen ápolom,meg én minden reggel/este használok minimum arclemosót,tonikot,arcradírt és arcmaszkot. A koreai 10 lépéses arcápolás is csodákat tud tenni.:) Márkából a Himalaya termékek a legjobbak szerintem meg a Garnier

2019. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is használok reggel este arclemosót:) köszönöm a választ!
2019. máj. 6. 19:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Benzoil peroxyd tartalmú krém( azt hiszen Magyarországon Akneroxid a neve, de lehet van más is aminek ez a hatóanyaga), gyógyszertárban lehet kapni, ha nagyon csúnya a borod kérj 10%ost de lehet elég lesz az 5%is. Visszafogja a faggyu termelést a fekete és feher miteszerekkel és gyulladt pattanasokkal is leszámol. Kinyirja a bacikat amik az eltomodott pórusok miatt elszaporodtak. Legalább két hétig kell kenni vele de lehet akar 2 hónapos is a kúra. Változtass az étkezéseden is, ne egyel 2 hétig tejes dolgokat mert lehet az is az oka, szedj cinket. Nekem ezektől szép lett az arcom és hidd el küzdöttem vele eleget így 31 éves koromra találtam rá a megoldásra, mint nem adnék ha anno ezeket valaki nekem is tanácsolja. Biztos nem lenne heg az arcomon.
2019. máj. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!